بریو

138

بریو (brave)

brave که اخیرا یکی از مرورگرهای موفقی بود که پا به عرصه گذاشت و در مدت کوتاهی با قابلیت های جدیدی که ارائه کرد توانست بازار خوبی را کسب کند اکنون به دنبال استفاده از تکنولوژی بلاک چین در پلتفرم خود هست . تکنولوژی که brave به دنبال آن هست به ناشران آن  اجازه می دهد تا هویت دیجیتالی را از طریق سیویک (civic) کسب کنند .سیویک یک پلتفرم هویت دیجیتال هست که بر روی مرورگر بریو (brave) قرار می گیرد تا به حفظ حریم خصوصی به تبلیغات دیجیتالی بر بستر بلاک چین بپردازد . سازندگان محتوای تایید شده در بریو می توانند از طریق سیویک هویت خود را برای دریافت وجه از طریق توکن های BAT در کیف پول الکترونیک اتریوم خود دریافت کنند .

پلتفرم تبلیغات دیجیتال brave مبتنی بر بلاک چین می باشد که از طریق توجه کاربران به محتوا توکن هایی را با نشانه BAT ERC20 به عنوان پاداش به ناشران پرداخت می کند . توکن های BAT از توجه کاربران به محتوا به دست میابد و کاربران brave می توانند ناشرانی که محتوایی ارزشمند را تولید می کنند به پاداش برسانند و آن ها را از طریق سیستم پرداخت یکپارچه بریو (brave) منتفع کنند .

استفاده کنندگان سیویک می توانند از هویت واقعی خود استفاده کنند و با کنترل آن به تعدادی از کاربران اجازه مشاهده اطلاعات شخصی شان را بدهند .

مدیرعامل brave در مصاحبه با مجله بیت کوین مشارکت برای تایید هویت دیجیتالی را ایده بسیار عالی توصیف کرد زیرا ناشران brave براحتی می توانند هویت دیجیتالی خود را به صورت غیرمتمرکز تایید کنند .

 

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب