استیبل کوین سیرکل (usdc)

119

استیبل کوین سیرکل (USDC)

در پلتفرم های اکسچنج ها استیبل کوین ها یا ارزهای دیجیتال با ثبات را مشاهده کرده ایم . استیبل کوین ها از سوی شرکت های مختلف با هدف های خاصی ایجاد می گردند . اما خلق این توکن ها در بازار همانند خلق نقدینگی می باشد و در بلند مدت منجر به رشد مارکت ارزهای دیجیتال می گردد .

بیشتر بخوانید

اخیرا شرکت سیرکل که حمایت گلدمن ساکس را دارد اعلام کرده است استیبل کوین مختص به خود را با پشتوانه دلار ایجاد خواهد کرد . این شرکت که در زمینه ارزهای دیجیتال فعال می باشد طرح جدید خود را که یک ارز دیجیتال با ثبات مختص به خودش می باشد را رونمایی کرده است . توکن مربوط به سیرکل بر پایه بلاک چین و قراردادهای هوشمند اتریوم عرضه خواهد شد و توسط یکی از زیر مجموعه های سیرکل به نام سنتر (centre) مدیریت خواهد شد . اولین هدف یو اس دی سی پایدار ماندن قیمت آن معادل یک دلار می باشد همان طور که سایر استیبل کوین ها نظیر تتر و ترو یو اس دی و دای این کار را انجام داده اند اما هنوز هدف خاص دیگری برای آن مطرح نشده است .

شرکت سیرکل تاکنون طرح هایی چون سیرکل ترید , سیرکل پی و سیرکل اینوست را پایه ریزی کرده و در حالی که پنج سال از تاسیس آن می گذرد به گفته مدیران این شرکت در ابتدای راه توسعه قرار دارد . خریداری صرافی پولونیکس (poloniex) از تحرکات اخیر این شرکت می باشد .

قطعا افزوده شدن هر استیبل کوین به پلتفرم هر اکسچنجی بر اعتبار آن خواهد افزود و منجر به رشد قیمت سهام شرکت های حامی آن خواهد شد .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب