سکه

95

سکه – کوین (COIN)

کوین ها در مارکت ارزهای دیجیتالی در واقع پول محسوب می گردند . این دسته بندی از این جهت حائز اهمیت هست که ارزهای دیجیتالی نیز موجود می باشند که پول محسوب نمی گردند . در واقع این دسته که توکن نامیده می گردند نوعی سهام دیجیتالی می باشند . اگرچه برخی توکن ها نیز وسیله داد و ستد قرار می گیرند اما جایگاه یک پول را نمی توانند پیدا کنند .

بیشتر بخوانید

کوین ها نیز خود به سه دسته غیرمتمرکز و متمرکز و استیبل کوین ها تقسیم بندی می گردند که آنچه واقعیت امر این مارکت خواهد بود و در آینده نیز ارزش و موقعیت خود را حفظ خواهند کرد و تثبیت خواهند شد ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز بر بستر بلاک چین می باشند . از این دسته می توان به بیت کوین , اتریوم , لایت کوین , مونرو , بایت کوین و …… سایر کوین ها با قابلیت ماین و استخراج اشاره کرد .
این دسته از کوین ها توسط یک نهاد متمرکز اداره نمی گردند . بلکه توسط یک دفتر کل عمومی که به وسیله تک تک افراد جامعه مورد تایید قرار می گیرد تایید و کنترل می گردد .

در آینده کوین ها جایگزین پول خواهند شد و داد و ستدهای افراد از این طریق صورت قرار خواهد گرفت . ممکن است تصور آن روز امروز قدری دشوار باشد اما با نگاهی به گذشته تا امروز و اضافه شدن امکانات بسیاری به زندگی خواهیم دید که تغییرات خیلی سریع اتفاق خواهند افتاد و آن روزها خیلی از دور از دسترس نیستند .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب