فریلنسینگ

0 126

فریلنسینگ (FREELANCING)

فریلنسینگ (FREELANCING) یا اشتغال آزاد …. مفهومی که این روزها بسیار مطرح گردیده است و کم و بیش نام آن را شنیده ایم . اگر با فضای اینترنت و فضای مجازی آشنا هستید قطعا در این خصوص موضوعاتی را مطالعه نمودید .

فریلنسینگ به مفهومی از اشتغال گفته می شود که یک فرد متخصص در زمینه ای خاص اعلام آمادگی برای کار می کند و کاری که به او ارجاع می گردد به صورت پروژه ای می باشد و از طریق دورکاری صورت می گیرد . به کسی که به این صورت کار می کند فریلنسر (FREELANCER) گفته می شود .

از مزایای این نوع فعالیت می توان به شغل دوم بودن آن اشاره نمود … کاهش ترافیک و رفت و آمد و آلودگی ….
پروژه ای بودن و دلسوزی بیشتر برای انجام کار … تسریع شدن انجام کار به دلیل پروژه ای بودن جهت رسیدن به دستمزد دریافتی و ….. مزایای بسیار زیاد دیگری …..

این گونه اشتغال ها معمولا شامل اشتغال هایی نظیر گرافیک , طراحی وب , برنامه نویسی , محتوا نویسی , بازاریابی دیجیتالی , انیمشیشن سازی و هزاران شغل دیگر مرتبط می توان اشاره نمود .
برای پیدا کردن افراد حاضر در این گونه اشتغال ها با یک جست و جوی ساده می توان مجموعه ای از سایت ها در این زمینه را که رابط بین کارگر و کارفرما می باشند را پیدا نمود که نمونه های خارجی و ایرانی بسیاری دارد .

اخیرا اشتغال آزاد به حوزه ارزهای دیجیتال و کریپتوکارنسی نیز نفوذ کرده و از این طریق پارتنرهایی برای استخراج ارزهای دیجیتال را جست و جو می کنند . از وب سایت های معروفی که به فریلنسرها خدمات می دهند می توان به Ethance,

Subreddit , jobs4bitcoins , Xbtfreelancer , Coinality , Cryptogrind , Bitgigs اشاره نمود .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب