مولتی چین

150

مولتی چین (multichan)

مبحث ارزهای دیجیتال و بیت کوین توانست تکنولوژی بلاک چین را به دنیا معرفی کند و بسیاری از حوزه ها و صنایع را به فکر استفاده از بلاک چین در صنعت مربوطه دارد . برخی دانشگاه ها بلاک چین را به عنوان یک رشته تحصیلی به رشته های تحصیلی خود افزودند .

اما چگونه می توان بلاک چین را ایجاد کرد ؟ واقعیت این است تعداد افرادی که در دنیا می توانند تکنولوژی بلاک چین را بکار گیرند و آن را مورد استفاده قرار دهند بسیار کم هست و این تعداد کمتر از چهار یا پنج هزار نفر در کل دنیا می باشد.

از این رو پلتفرمی آماده تحت عنوان مولتی چین این امکان را فراهم آورده که در حال حاضر افراد و سازمان ها بتوانند بلاک چین خصوصی خود را ایجاد نمایند . مولتی چین همانند ساید چین در کنار زنجیره اصلی قرار می گیرد و می تواند با سایر زنجیره ها و زنجیره ی اصلی همکاری داشته باشد . کارمزد صفر تراکنش ها و تراکنش های مخفی و مقیاس پذیری بسیار بالا از مزایایی است که ماینرهارو به این زنجیره هدایت می کند . حفظ حریم خصوصی و امنیت بالا نیز سازمان ها و نهادها را به سمت بهره بردن از این زنجیره نیز هدایت می کند .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب