کیف پول myetherwallet

0 128

کیف پول myetherwallet

کسانی که در ارزهای دیجیتال سرمایه گذاری می کنند همواره نیازمند یک کیف پول معتبر هستند تا سرمایه خود را حفظ کنند . حتی تریدرها هم که در اکسچنج ها ترید می کنند نیز در بازه هایی نیازمند حفظ سرمایه خود هستند و بهتر است ارزهای دیجیتال خود را در کیف پول نگه داری کنند . نگه داری کوین ها در اکسچنج با ریسک هایی مواجه هست از جمله هک شدن آن ها . همان طور که اکسچنج mt.gox هک شد و خسارت کاربران هم جبران نشد . هم چنین از ریسک های دیگر مسدود شدن حساب های کاربری افراد یک کشور به دلیل تحریم ها هست و نمونه آن را در اکسچنج بیترکس دیدیم. می توان گفت تا وقتی private key یا کلید خصوصی کیف پول خود را در اختیار نداشته باشیم مالکیت آن در دست کس دیگری هست همان طور که در صرافی ها امکان مسدود سازی از سوی اکسچنج وجود دارد .

کیف پول مای اتر والت از بسیاری از ارزهای دیجیتال پشتیبانی می کند . از جمله توکن های ERC20 اتریوم که بسیاری از عرضه اولیه های سکه ها (ico) توسط این توکن ها ارائه می شود . بسیاری از توکن ها نظیر ترون , وی چین , eos و بایننس کوین کار خود را با بلاک چین اتریوم آغاز کردند و پس از موفقیت بلاک چین مختص خود را راه اندازی کردند .

مراحل ایجاد کیف پول myetherwallet :

۱ – مراجعه به سایت myetherwallet.com

۲ – ایجاد کیف پول (create new wallet)

۳ – ذخیره فایل keystore

۴ – ذخیره کلید خصوصی (private key)

۵ – باز کردن کیف پول (unlock)

۶ – پشتیبان گیری

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب