معامله چهره به چهره

102

معامله چهره به چهره (OTC)

بحث ارزهای دیجیتالی و رمزپایه موجب گردیده تا عده زیادی از افراد به این سمت و سو از بازارهای مالی حرکت کنند و اشتیاق به سرمایه گذاری  در این مارکت داشته باشند و یا به دلیل سهولت در نقل و انتقالات مالی و پولی سعی در استفاده از این سیستم داشته باشند . اما برای اولین بار چگونه صاحب بیت کوین شوند ؟

راه های مختلفی برای به دست آوردن بیت کوین وجود دارد . اولین راه که ماینینگ و استخراج بیت کوین می باشد .

بیشتر بخوانید

راه بعدی معامله چهره به چهره یا رو در رو می باشد . به گونه ای که با فردی که مالک مقداری بیت کوین می باشد بر سر یک قیمت به توافق می رسیم و پول کاغذی را به صورت دستی یا حواله یا کارت به کارت به او پرداخت می کنیم و سپس از طریق نصب کیف پول مربوط به بیت کوین بر روی موبایل یا دسکتاپ بیت کوین خود را دریافت کنیم .

توصیه می گردد از آن جا که تراکنش های بیت کوین غیر قابل رهگیری و اثبات می باشد قرارهای ملاقات در مکان عمومی و شلوغ گذارده شود و با افراد مورد اعتماد و در امنیت کامل به معامله پرداخته شود .

راه های بعدی که به مرور با قانون گذاری در خصوص ارزهای رمزپایه در حال گسترش می باشد خریدن بیت کوین از طریق پول فیات و کاغذی از طریق اکسچنج هایی که این راه را باز کرده اند صورت پذیرد . اکسچنج هایی نظیر کوین بیس در ایالات متحده و اکسچنج هایی در انگلستان امکان خرید ارزهای رمزپایه را از طریق کارت های اعتباری فراهم نموده اند .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب