کیف پول تراست

152

کیف پول تراست (TRUST WALLET)

بیشتر بخوانید

گسترش استفاده از ارزهای دیجیتال و کریپتوکارنسی و برنامه های غیرمتمرکز بر روی پلتفرم هایی نظیر بلاک چین موجب شده تا افراد به سمت بهره مندی از راه های ساده و قدرتمند و از همیشه مهم تر علاقه مند شدن به سرمایه گذاری کردن و بهره برداری و بهره گیری از برنامه های غیرمتمرکز شوند و همچنین گزینه های بسیار پیش روی آن ها خسته کننده می تواند باشد . این امر موجب گرایش افراد به سمت بهره گیری از یک راه حل ساده اما جامع و فراگیر نظیر کیف پول تراست می شود .
بازارهای مالی سنتی دارای تعطیلی و توقف می باشند اما مارکت ارزهای دیجیتال به صورت تمام وقت در حال فعالیت می باشد که وضعیت متغیر آن موجب آن می شود که ارزهای دیجیتال در مدت زمان کوتاهی وضعیت متفاوتی را به خود بگیرند .
حال یک آپ و برنامه ساده و کاربردی برای تلفن همراه هوشمند که توانایی دسترسی به کوین ها و ارزهای دیجیتال بازار را به صورت غیرمتمرکز و همیشگی و لحظه ای فراهم می کند استفاده از این کیف پول می باشد .
این کیف پول امکان دسترسی به پرایویت کی ها را فراهم می کند . همچنین امکان دسترسی و ذخیره اکثر توکن های موجود در بازار و ارزهای بهره مند از پلتفرم بلاک چین را فراهم می کند .
این یک کیف پول جامع یا مولتی کوین یا چند کوین هست که توانایی گرفتن بک آپ و پشتیبان را نیز دارد و مدیریت بسیار ساده و در ارتباط بودن با اکسچنج ها و صرافی های غیرمتمرکز را داراست .
همچنین مجهز به یک مرورگر یا اکسپلورر نسل سوم اینترنت و وب با امنیت بالا می باشد .
همچنین یک بازار برای برنامه های غیرمتمرکز و فعال بر بستر بلاک چین و برنامه هایی که کیفیت و امنیت بالایی را دارا هستند را مهیا نموده است .همکاری تراست و بایننس امکان نظارت بر مارکت به صورت سفارشی و شبکه های آزمایشی و native dex و ترکیب شدن با زیرساخت های بایننس را مهیا نموده است .
ارزهای دیجیتال و بلاک چین فرصت های بی شماری را در اختیار افراد قرار داده است . کیف پول رسمی بایننس یعنی تراست فرصت ها و امکانات بسیاری را در اختیار می گذارد .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب