ارز دیجیتالی ین

172

ارز دیجیتالی ین

گروه اینترنتی موسوم به GMO در حال راه اندازی یک استیبل کوین معادل ین (واحد پول ژاپن) برای سال ۲۰۱۹ میلادی می باشد . بر اساس گزارشی که در ۹ اکتبر منتشر گردیده است واحد IT ژاپن آماده راه اندازی یک پایدار کوین یا ارز دیجیتال با ثبات برای ین می باشد .

همان طور که می دانید استیبل کوین ها کوین های پایدار می باشند و همواره قیمتی معادل با مقداری واحد دارند …. همان طور که اخیرا پس از تتر بحث دلار حقیقی و دای مطرح گردید که مقدار واحدی معادل یک دلار دارند . از آن جا که مارکت ارز دیجیتال با نوسانات شدیدی همراه هست دولت ها برای مجاب کردن مردم در تلاشند تا با استیبل کوین ها ریسک های بازار را کاهش دهند . قطعا در آینده ای نزدیک ارزهای دیجیتال جایگزین سیستم مالی و پولی فعلی خواهند شد .

بیشتر بخوانید

استیبل کوین قرار است پس از در دست گرفتن بازار داخلی ژاپن بازار آسیا را در سال ۲۰۱۹ در اختیار بگیرد . قرار است این کوین وابسته به بورس اوراق بهادار ژاپن باشد و به پشتوانه آن وارد مارکت کریپتو کارنسی شود .

همچنین این شرکت از سال ۲۰۱۷ نیمی از حقوق کارمندان خود را با بیت کوین پرداخت می کرده است و تجربه بلند مدتی در این خصوص دارد .

این خبرها خود بیانگر این هست که شرکت های قدرتمندی در حال ورود به این مارکت هستند و پشتوانه خوبی را برای استیبل کوین ین خواهند ساخت . این شرکت که خود در زمینه مبادله ارزهای رمزنگاری و استخراج فعال هست با یک استیبل کوین می تواند ثبات قیمت را تضمین کند و معاملات اوراق قرضه را پشتیبانی کند . همچنین این شرکت سعی دارد در فعالیتی مشترک یک بانک آنلاین مبتنی بر بلاک چین راه اندازی کند . بانک آنلاین اینترنتی می تواند سرویس ها و خدمات را برای نقاط دور افتاده و مرزی از طریق شبکه بلاک چین فراهم کند . همچنین GMO تضمین کرده است که شکاف پرداخت های بین المللی را از این طریق پوشش دهد . اگر این بانک اینترنتی شکل بگیرد می تواند امنیت بسیاری از موارد را در ارزهای دیجیتال حفظ کند زیرا همانند یک بانک مکانی هست برای نگه داری پول .

 

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب