پذیرش بیت کوین برای رزرو دویست هزار هتل از طریق آژانس مسافرتی cheapair

13

پذیرش بیت کوین برای رزرو دویست هزار هتل از طریق آژانس مسافرتی cheapair

چیپ ایر یک آژانس مسافرتی مستقر در کالیفرنیا می باشد که با توسعه پلتفرم خود برای رزرو ۲۰۰ هزار هتل بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتالی را قبول می کند .

CheapAir قبلا بیتکوین را برای چند روز با همکاری اکسچنج کوین بیس قبول کرده است .

با این حال تا به امروز هیچگاه امکان رزرو این تعداد هتل وجود نداشته است.

به گزارش کوین اکستند، مدیر عامل و موسس این شرکت شور و شوق خود را برای اولین بار ابراز کرد :

او گفت بیت کوین به رسانه های اصلی ضربه بدی وارد می کند. چیزی که من فهمیدم این است که افرادی که از بیت کوین استفاده می کنند عالی هستند، آن ها احساساتی هستند و به دنبال حل بسیاری از مشکلات موجود در سیستم اقتصادی و جهان هستند.

این خبر واکنش بسیار مثبتی را در مورد ردیت (reddit) و فروم BitcoinTalk، با کاربران جاه طلب، به دست آورد و حتی پیشنهاد داد که این خبر را به همراه سایر شرکت های مسافرتی که علاقه بسیار محتاطانه ای به بیت کوین ابراز کرده اند، منتقل کنند.

بازگشت فوق العاده

نشان می دهد که تصمیم برای توسعه برنامه خود به منظور دربرگرفتن هتل ها به علت این واکنش پیش بینی شده از سوی جامعه پس از پذیرش و پرداخت بیت کوین برای پروازها بود.Klee توضیح می دهد: با این حال، ما نمی دانستیم که چه انتظاری باید داشته باشیم.

Klee ارقام خاصی را به اشتراک نگذاشته است، اما می گوید که مشتریان بیت کوین به احتمال بیشتری نسبت به مشتریان سنتی وفادار هستند و از این شرکت استقبال می کنند.

هزینه هتل ها چگونه پرداخت می شود؟

برای CheapAir، پرداخت هزینه به هتل ها و ارائه دهندگان پرواز هنوز یک چالش است، اما با توجه به مشتریان اختصاصی و پایگاه درگیر، ارزش آن ها ارزشمند است. Klee اشاره کرد که به منظور پردازش تراکنش ها، CheapAir باید ریسک را بپذیرند و قبل از پرداخت هتل ها آن را برای واحد پول کاغذی مبادله کنند. این به این معنی است که هتل ها، آن هایی که نیاز به پرداخت دارند، هنوز هم محدودیت هایی برای بیت کوین مشتریان وجود دارد.
Klee اشاره می کند که یکبار در یک زمان یک هتل را در سایت ما خواهید دید که با آن لوگوی بیت کوین نخواهد داشت ، اما اکثر هتل های سایت به وضوح نشان می دهند که لوگوی بیت کوین در فهرست خود نمایش داده می شود.

توقف بعدی CheapAir

Klee اشاره کرد که CheapAir به طور خاص به دنبال مشارکت با هتل هایی نیست که به طور فزاینده ای در نزدیکی مقاصد اصلی ظاهر می شوند. اما مدیر عامل دقیقا به همین موضوع اشاره کرد، که ما پذیرای هر چیزی هستیم. با این حال، او اشاره کرد که این می تواند به معنای این باشد که این موضوع در نهایت منجر به پذیرش مجدد آن خواهد شد.

Klee پیشنهاد کرد که CheapAir قصد دارد به کاتالوگ خود از هتل ها و پروازهای خود اضافه کند، اما این شرکت در حال حاضر از اجرای این پیشنهادهای جدید بسیار دور است.

 

 

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب