اکسچنج Bcnex برای جذب سرمایه آماده می شود

31

اکسچنج Bcnex برای جذب سرمایه آماده می شود

Bcnex یک پلت فرم معاملاتی بر مبنای بلاک چین و ایمن، قابل اعتماد و کاربر محور است. این یک اکسچنج ساده برای تجارت بیت کوین ، اتریوم ، لایت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال است. این پلتفرم یک رابط کاربری خصوصی برای معاملات در اختیار می گذارد که کمک می کند ریسک معاملات و ضررها را کاهش دهد و دیگر مانند گذشته سرمایه از دست ندهید .

ما قصد داریم با قوانین و مقررات زیر صندوق سرمایه گذاری Angel را اجرا کنیم:

دوره صندوق سرمایه گذاری : از ۲ دسامبر سال ۲۰۱۸ تا ۲۸ فوریه ۲۰۱۹

سرمایه گذاران هدف: فقط سرمایه گذاران ویتنامی مجاز به شرکت در این دور هستند.

تعداد ۱۰ میلیون توکن BCNX برای فروش با تخفیف وجود دارد . علاوه بر این , سرمایه گذاران سهامداران اصلی این فناوری (Oritech) خواهند بود و از بنیان گذاران و مالک ۱۰ درصد این سیستم محسوب خواهند شد . قرارداد سهامداری بین Oritech و JSC و سرمایه گذاران پس از اعطلای سهام امضا خواهد شد .

شرایط پذیرش برای سرمایه گذاری در این پروژه به صورت زیر خواهد بود :

حداقل سرمایه مورد نیاز برای شرکت در این ایکو ۵۰۰۰ دلار می باشد و یا معادل آن دلار تتر و بیت کوین و بایت کوین و اتریوم و VND  میباشد . سقف خرید محدودیت ندارد .

فهرست سهامداران Oritech، شرکت سهامی اولیه در تاریخ ۳۱ دسامبر ۲۰۱۸ به روز می شود و پس از آن در تاریخ ۲۸ فوریه ۲۰۱۹ به اتمام می رسد . این سرمایه گذاران به سهامداران اصلی شرکت تبدیل می شوند و تا ۳۱ اوت ۲۰۱۹ توکن های BCNX را باید نگه داری کنند .

رمایه گذاران تا ۳۱ اوت ۲۰۱۹ باید نشانه های BCNX را نگه دارند. علامت های خود را قبل از ۳۱ اوت ۲۰۱۹، درصد سهام این سرمایه گذار به سهامداران باقی خواهد ماند. به عنوان مثال ۴ سرمایه گذار ۱۰ میلیون توکن BCNX را خریداری می کنند . هر کدام مالک ۲٫۵ درصد سهام شرکت هستند حال اگر ۲ نفر از آن ها قبل از ۳۱ آگست ۲۰۱۹ توکن های خود را بفروشند سهام آن ها بین دو نفر دیگر تقسیم می شود و آن دو نفر هر کدام مالک ۵ درصد از سهام Oritech، JSC خواهند شد .

BCNEX ICO ROADMAP:

آی سی او در ماه مارس و آوریل ۲۰۱۹ در چهار جلس برگزار خواهد شد :

جلسه اتریوم – جلسه بیت کوین – جلسه بایت کوین – جلسه تتر

قیمت ICO تخمین زده شده برای هر جلسه از $ ۰٫۱۵، $ ۰٫۲۵، $ ۰٫۳۵ و $ ۰٫۴۵ شروع خواهد شد .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب