بزرگترین فارم های استخراج

23

بزرگترین فارم های استخراج

همه ما در مورد بیت کوین شنیده ایم و اینکه چگونه مردم آن را از خانه با لپ تاپ یا دسکتاپ خود به دست می آورند . همه از مردی که با بیت کوین پیتزا خریده است شنیده اید. درست است؟ و چندان دور نیست زمانی که  “مزارع استخراج یا mining farms”به وجود آمده اند و این اتفاق تقریبا از زیرزمین ها صورت پذیرفت . به نظر می رسد مردم از زیرزمین و گاراژ یا حتی ساختمان های رها شده استفاده می کنند. همه ما در مورد آن فکر کرده ایم.

با این حال، این نیز سودآور است، و محبوبیت رو به رشد نیز چندین سؤال را مطرح می کند، عمدتا در مورد تقاضای انرژی، بهره وری، پایداری و مقیاس پذیری حتی به فشار بر تولیدکنندگان و افزایش قیمت سخت افزار و منابع.

علاوه بر این، افزایش علاقه به معادن صنعتی در مقیاس صنعتی را از سرمایه گذاران، گروه ها، نمایندگان فروش ابر استخراج می بینیم. تعداد زیادی از آی سی او ها ICOs و روزنامه ها در حال حاضر به طور خاص در معادن صنعتی در حال استخراج هستند .

قدرت جهانی مورد نیاز برای معادن صنعتی در سال گذشته ۱۴۷ برابر افزایش یافته است .
در مورد یک گروه از سرمایه گذاران چینی در یک نیروگاه برق آبی در ایالت نیویورک صحبت شد و از آن ها خواسته شد تا قدرت خرید خود را بیان کنند . بسیاری از این معادن جدید صنعتی در زمینه انرژی های تجدید پذیر و تحرک در جهت افزایش هزینه ها و مشکلات تمرکز می کنند، بنابراین طبیعتا موقعیت جهانی در هنگام راه اندازی، بسیار مهم است، زیرا کشورهای مختلف با قیمت ها و منابع متفاوت هستند .

سوئیس

(Swiss Alps Energy AG (SAE یکی از شرکت هایی است که تلاش می کند تا معادن صنعتی را پایدارتر و توسعه بلندمدت خود را تامین کند . SAE برنامه هایی برای نصب تجهیزات در هزاران محل در سراسر آلپ را دارد که اجازه می دهد زیرساخت های استخراج در ساختمان های خالی و مزارع رها شده و غیره نصب شود.

فن آوری

so-called Swiss Alps Mining (SAM) cube یک نوع بلاک واحد انعطاف پذیر است که امکان نظارت بر عملکرد، سود و غیره را از یک پلت فرم مرکزی، پارامترها و غیره را تعریف می کند.

یکی از مهمترین مزایای بالا بودن این است که نقطه جوش آب با ارتفاع بالا می رود، بنابراین کاهش هزینه های خنک کننده، بدون اشاره به درجه حرارت پایین که در خارج از آن، خنک کننده طبیعی را فراهم می کند و نیاز به هر سیستم اضافی را تامین می کند.

سوئیس برای شناختن فن آوری های بلاک چین و دارایی های دیجیتال شناخته شده است .
یکی دیگر از پیشنهادات این شرکت، سیستم نوآورانه آن است که بر اساس SAE:  تولید برق از گرمازدایی فرایندهای صنعتی و استخراج معادن خود، عوامل ایجاد کننده کاهش مصرف انرژی و بهبود معادن را ایجاد می کند .

ایالات متحده آمریکا

طرح های بلندپروازانه شرکت Coinmint – crypto mining – برای ایجاد یکی از بزرگترین معادن صنعتی در جهان است.

براساس وب سایت خود، این شرکت در حال توسعه بزرگترین مرکز ارزیابی داده های دیجیتال در جهان در یکی از شرکت های آلومینیوم سابق در ایالت نیویورک است. این مرکز می تواند برای حمایت از یک مرکز داده سه برابر بزرگتر از نزدیک ترین رقیبش باشد.

با توجه به هزینه بالای قدرت و هزینه های زیاد متغیر ، Coinmint از قوی ترین تیم مدیریت با بیش از بیست سال در صنعت تجارت برق برخوردار است.

نکته در مورد این پروژه این است که آنها در حال تلاش برای ساختن “شبکه انرژی تجدید پذیر در آینده” هستند و این کار را با یک هزینه ۵ میلیارد دلاری انجام می دهند که با بررسی قدرت آن می تواند تبدیل به یک محل جذب سرمایه برای بازار مشاغل پاک گردد .

نیروگاه برق در نیویورک

نیویورک بزرگترین تولید کننده برق آبی در شرق کوه های راکی با بیش از ۳۰۰ ایستگاه تولید برق آبی است که به شبکه برق نیویورک متصل می شوند.

ایستگاه های برق آبی معمولی نزدیک به نه دهم انرژی تجدید پذیر تولید شده در نیویورک را تولید می کنند. اداره نیروی نیویورک (NYPA)، یک شرکت دولتی متعلق به دو شرکت بزرگ رودخانه نایگارا و پروژه های نیروی سنت لارنس است.

هوش انرژی

یکی از ابتکارات مدرن هدف اتصال شبکه انرژی توزیع شده با هوش نرم افزار است. براساس وب سایت خود، Opus One Solutions از پلتفرمی استفاده می کند که به طور فعال در اختیار کاربران، صاحبان منابع انرژی توزیع شده (DERs) و دیگر شرکت های بازرگانی می باشد تا به شبکه های توزیع برق در زمان واقعی دسترسی پیدا کند – در نتیجه پیدا کردن مشتری جدید و ایجاد یک کسب و کار با ۱۰۰٪ نفوذ در DERs .

استرالیا

این هزینه ۹۱۳۱ دلار در استخراج برای یک بیت کوین در استرالیا است که باعث می شود که آن سودآور نباشد و باعث ایجاد رد پای کربن در منطقه شود.

شرکت Hadouken Pty Ltd در حال برنامه ریزی برای کارخانه های معدنی صنعتی بیت کوین و کریپتو ، در ۲۱٫۵ کیلومتر (~ ۱۳۲ مایل) در جنوب شهر پرت، در معادن ۴۴٫۵ هکتاری، ۲۰ مگاواتی خورشیدی کار می کند. آنها در حال برنامه ریزی برای ساخت ۶۹۰۰۰ پانل خورشیدی و ۵ اینورتر هستند.

برای رفتن به جلو، استرالیا یکی از اولین منابع انرژی سبز را فقط برای معادن صنعتی عرضه می کند، زیرا در حال حاضر یکی از گران ترین هزینه های برق در جهان را داراست .

Ben Tan ، صاحب Hadouken Pty Ltd. همچنین قبلا شرکت بین المللی خورشیدی Nasdaq، Vivopower International PLC را تاسیس کرده است.

پانل ارزیابی توسعه جنوب توصیه کرد که یک فارم ایجاد کند . درخواست برای این تصویب نشان داد که این شرکت قصد دارد یک سیستم ذخیره سازی باتری را در ده کانتینر حمل و نقل قرار دهد و امکانات خورشیدی در عرض سه تا شش ماه در سایت هجده هکتاری ساخته شود.

معدن خورشیدی و کرافت معادن پیشنهاد می کند که معدن زغال سنگ را کاهش یابد

این تصمیم نشان می دهد انقلابی برای این پروژه که بیان می کند “تصویب و اجرای این پیشنهاد همچنین به ایجاد حضور بیشتری در بخش انرژی تجدید پذیر در Shire of Collie کمک خواهد کرد.”

انتظار می رود مزرعه خورشیدی در حدود ۴۰ تا ۸۰ محل کار با تنها سه قسمت از زمان کار کند تا در آینده این مرکز نگهداری شود.

تمرکز اصلی معادن صنعتی در حال حاضر به نظر می رسد در اطراف انرژی های تجدید پذیر و پیدا کردن راه برای کاهش هزینه های خود می باشد ، و این به عنوان هزینه صرفه جویی در بهبود سود معقول می باشد . و اجازه دهید با آن روبرو شویم، در محیط اجتماعی امروز هیچ کس نمی خواهد به یک فاجعه جهانی کمک کند، بنابراین شرکت های نوآورانه در فضای مالی نیز می خواهند از فناوری های جدید در هنگام استفاده از قدرت استفاده کنند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب