سرمایه گذاری شرکت بیت مین در simplex

12

سرمایه گذاری شرکت بیت مین در simplex

یک استارتاپ امیدوار است با گسترش گزینه های پرداخت کارت اعتباری، خرید بیت کوین را به یک جریان اصلی تبدیل کند.

شرکت simplex که در زمینه پرداخت بیت کوین فعال است ۷ میلیون دلار اوراق قرضه دست اول را با مشارکت سرمایه گذاران نجات دهنده و شرکت هایی که در اکوسیستم بیتکوین فعال هستند مانند بیت مین (Bitmain) و Cumberland عرضه کرد .
شرکت کارآفرین Lehavi ، و دو شریک پی پال، Erez Shapira و Netanel Kabala، تا کنون ۸٫۴ میلیون دلار تا این تاریخ جذب سرمایه داشته اند . Simplex می گوید که یک سال قبل از شروع به کار در نسخه بتا ، بیش از ۳٫۵ میلیون دلار معاملات را پردازش کرده است و اکنون می خواهد برنامه ای کامل برای راه اندازی آن ارائه دهد .

این شرکت امیدوار است که از طریق یک API به خرید اصلی بیت کوین بپردازد که مبادلات، اکسچنج ها و کیف پول را بسیار آسان و راحت می کند و برای افزودن گزینه پرداخت کارت اعتباری در صفحات پرداخت خود و پردازش خرید مصرف کنندگان را بی خطر می کند .

Simplex یک جایگزین برای رایج ترین روش پرداخت برای خرید بیت کوین ارائه می دهد – یک اتصال به اکسچنج ها ، که می تواند تا سه روز طول بکشد و نیازهای احراز هویت (KYC) را که توسط بانک ها صورت می گیرد شامل می شود، از جمله ارائه توضیحات برای خرید و همچنین کپی شناسه.

Lehavi اعلام کرده است : “بانک ها اغلب محدودیت های بیشتری را در مورد کشورهایی که بیت کوین مبادله می کنند، می توانند از طریق این اتصال به آنها ارسال کنند . برای مثال ، ممکن است برای ساکنان آمریکایی استفاده از بیت کوین در کشورهای خارج از ایالات متحده مانند اسلوونی و هنگ کنگ و چین دشوار باشد که با استفاده از این اتصال بسیار ساده می گردد . این سختی و دشواری استفاده و پرداخت با بیت کوین را بسیار دشوار می کند و موجب می گردد که پذیرش آن توسط جامعه دشوار شود .

Lehavi افزود: “با Simplex ، معاملات راحت هستند ، محدودیت های کمتری دارند و تقریبا بلافاصله اتفاق می افتد . خریداران بیتکوین (Bitcoin) می توانند از صفحه پرداخت ساده Simplex در مبادلات بیت کوین (Bitcoin) ، وب سایت های اکسچنج ها و برنامه های کیف پول استفاده کنند و سپس خرید خود را ادامه دهند ، همانطور که در هر سایت تجارت الکترونیک مشابه این نحوه پرداخت ها وجود دارد . “

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب