بازی های بلاک چین ساخته شده در پلتفرم اتریوم

19

بازی های بلاک چین ساخته شده در پلتفرم اتریوم

بازی های دیجیتالی سال هاست که به رقابت با یکدیگر می پردازند و به ندرت با یکدیگر تعامل دارند و تقریبا جابه جایی امتیازات بین بازی ها نشدنی هست . بازی های مبتنی بر ارزهای دیجیتال در حدود سال ۲۰۱۴ به وجود آمدند هر چند که توسط جامعه بازی های کامپیوتری و کنسول های بازی طرد شدند . بازی های کلکسیونی پایه بر اساس درآمد “سکه” برای پرداخت هزینه ها بسیار جالب هستند و موجب جذب شدن علاقه مندان به بازی های رایانه ای می شود . قبل از اینکه بلاکچین وجود داشته باشد، همه چیز برای دزدی کپی و هک شدن بسیار راحت بود .

سپس به دوران پیشرفته تری می رسیم که در آن بازی موبایل و کنسول و دسکتاپ گسترش یافت و تعداد گیمرها به ۲٫۳ میلیارد نفر افزایش یافته است. بلاک چین اتریوم موتور محرک بازی های رایانه ای خواهد بود ، محیطی امن تر (که می تواند از سرقت و کپی برداری جلوگیری کند)، همراه با زمان پردازش سریع تر و هزینه های کمتر از بیت کوین داشته باشد. آیا تعجب آور است که بازی اتریوم پر سر و صدا بوده است ؟

کریپتوکیتیز

آیا شما فقط کریپتوکیتیز را دوست داشتید زمانی که راه اندازی شد؟ این بهترین بازی بلاکچین بود که در آن زمان گسترش یافت . شبکه اتریوم با مشکل مواجه گردید و به دلیل گسترش بازیگران در کریپتوکیتیز در اواخر سال ۲۰۱۷ و حتی در حال حاضر تا ۵۰۰ بازیکن در هر روز در بازی شرکت می کنند .

گیمر ها نیز پول در می آورند و در ماه مه یکی از موجودات کریپتوکیتیز به مبلغ ۱۴۰،۰۰۰ دلار قیمت داشت . با کمی وقت صرف بازی کردن می توان تعدادی از بچه گربه ها به دست آورد .

کریپتوکیتیز بنیان گذار صنعت بازی های بلاک چینی است. توسعه دهندگان بازی و بازیکنان خلاق به دنبال این موفقیت می باشند که بخشی از جامعه بلاک چین اتریوم هستند . در حدود ۳۲ میلیون دلار در پایان ماه آوریل ۲۰۱۸ بازی انجام شده است . با اعلام اکوسیستم کیتیورس با ۳۰ پروژه شخص ثالث در ماه ژوئن ۲۰۱۸ ، تقاضا برای اتریوم گسترش پیدا کرد و می توانید برای خرید و فروش کوین ها و امتیازات خود در آن زمان اقدام کنید .

یونیکورن گو

یونیکورن گو (UnicornGo) ، که نمی خواهند خود رقیب خودشان باشند و تک شاخ خود را بسازند و عکسشان را در سفرهای خود بگیرند؟ گیمرها می توانند با استفاده از اتریوم یا یک سکه ای به نام Candy Coin خریداری کنند، که ترکیبی از ارزش بسیاری از نشانه های مختلف است. UnicornGo با دوربین گوشی ادغام می شود تا یک اسب شاخدار را بر روی شات هایی که با دوربین گرفته اید قرار دهید.

مانند کارت های تجاری، UnicornGo دارای ابعادی است که گیمرها می توانند انتخاب کنند، حصول اطمینان از اینکه آنها موجودی منحصر به فرد را برای Ethereum یا Candy Coin می خواهند. پرورش / تک شاخ شدن خود را برای ایجاد یک ساختار منحصر به فرد دیگر، دوباره با استفاده از اتریوم و یا کندی کوین می تواند تک شاخهای جدید برای فروش یا استفاده در مسابقات ایجاد کنید.

یونیکورن گو (UnicornGO) همچنین زمینه هایی را برای فروش فراهم می کند که حقوق اضافی مانند رأی دادن و رشد شکلات ها را فراهم می کند و کمک می کند تا تک شاخ ها بعد از مسابقات تورنومنت پول بدست بیاورند . این ویژگی ها باعث می شود که بازیکنان به بلاکچین خود بازگردند و روی اتریوم بیشتر سرمایه گذاری می کنند .

از همه مهمتر، به اندازه گیمر زمان کافی برای بازی در اختیار ندارید ، بر خلاف Tamagotchi , یونیکورن خود را برای جامعه در دسترس خواهد گذاشت و توسط جامعه بازی های بلاک چین پشتیبانی می گردد .

اژدها (DRAGONS) – از تخم مرغ به بازی واقعی

DRAGONS همچنین در بازار کالاهای دیجیتالی فروخته شده اند و از محبوبیت ماجراهای اژدها از بازی های بلاک چین کالایی به جهان گیم پلی واقعی بهره می برند . تمام عناصر از سایر کالاهای بازی اتریوم شامل می شوند. و برای کسانی که به دنبال چالش مبارزه با سبک کلاسیک هستند، آنها را می توان در برخی از پلتفرم ها به عنوان بازی های منتشر شده مانند Dragonereum پیدا شده است.

بازارها برای ایجاد تجارت بین تولیدات بازی و پول نقد یا رمزنگاری ارز، از جمله اتریوم توسعه داده شده است. برخی از بازی ها نشانه های خود را ایجاد کرده اند، مبانی پایه ارزشیابی را فراهم می کنند و برای سرعت بخشیدن به کار می روند گیمر ها آسان به بازی های مورد علاقه خود می رسند.

اضافه کردن بعد بازی واقعی به هر چیزی مرتبط با اژدها خواهد شد و برای سالهای زیادی محبوب هست .

فراتر از بازی های قابل جمع آوری اتریوم
توسعه دهندگان بازی به دنبال فرصت هایی برای بهره برداری از بلاک چین اتریوم برای ایجاد بازی های جدید، نوآورانه و شاید مهمتر از همه، بسیار اعتیاد آور هستند. شما هم اکنون می توانید طیف وسیعی از بازی ها را از جنگ به باغبانی به ورزش و ارزهای رمزنگاری پیدا کنید. این که آیا آنها موفق خواهند شد یا نه، به این بستگی دارد که چطور پایه ریزی شوند !

چقدر آسان است که انتقال خریدهای دیجیتال گیمر و تولیدات نیز یک سیستم عامل باشد. تکنولوژی بلاک چین برخی از امنیت ها را فراهم می کند، احتمال این که مواد شما به سرقت رفته (احتمالا هک شده) افزایش می یابد. ما انتظار داریم که بیشتر در آینده ببینیم که به عنوان یک بازیگر و سازنده به اعتماد به نفس بیشتری برای خرید با اتریوم برای معاملات می پردازند .

البته، هر بازی جدید به اتریوم نیاز دارد تا برای اکثر بازی ها ثبت نام کند و بیشتر برای خرید اولیه مهم است که از ابتدا سرگرم کننده باشد.

خلاصه

هنگامی که بازی ها و جهان ارزهای رمزنگاری با هم مواجه شدند، نسل تازه ای از علاقه مندی به بازی شکل گرفت. اولین بار در بازار همیشه به موفقیت نمی رسد , اما کریپتوکیتیز به طور موثری پس از راه اندازی آن در ماه نوامبر ۲۰۱۷، بلاک چین اتریوم را با مشکل روبرو کرد .

اکثر مردم عاشق بازی های خود هستند و وفادار به علاقه مندی های خود هستند و به بلاک چین تبدیل شدن بدون مشکل است . هزینه های بازی های بلاک چین برای هر شخصی افزایش می یابد، به این ترتیب که به بازیکنان کمک می کند زمان صرف شده را برای کسب درآمد صرف کنند تا بتوانند از بازی های خود در زمان آزاد خود لذت ببرند.

و در حال حاضر بسیاری از علاقه مندان به دنبال کسب درآمد از بلاک چین هستند و همه آنها اتریوم یا سکه های خود را برای خرید کالاهای جدید بازی می کنند ،و برای پیشرفت نیاز دارند و این باعث می شود که انتخاب هوشمندانه ای برای معدن یا تجارت اتریوم باشد. گیمرها و سازندگان به طور یکسان به دنبال راه های ساده تر برای انتقال دارایی های دیجیتال خود از یک پروژه به دیگری خواهند بود.

بازی بزرگ یک تجارت است که ارزش آن بیش از ۱۰۷ میلیارد دلار در سال ۲۰۱۷ است. با یک نسل کامل که قبلا به مفهوم مالکیت و ارزیابی کالاهای دیجیتال استفاده شده است، بر اساس سکه ای که در بلاکچین اتریوم بازی می کند، این مقیاس برای مقایسه در برابر تجارت است و این که آیا این بازی های می توانند رشد کنند ؟

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب