کریپتو بهترین فرصت برای کشورهای در حال توسعه

18

کریپتو بهترین فرصت برای کشورهای در حال توسعه

یکی از آخرین راه ها برای توسعه دهندگان بلاک چین و ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده هدف قرار دادن کشورهای در حال توسعه هست . دسترسی محدود این کشورها به سیستم بانکی سنتی زمینه را برای توسعه پروژه های بلاک چین مهیا کرده است که می تواند شرایط بهتری را برای جامعه آن ها ایجاد کند و این بسیار برای این صنعت مطلوب است .

بلاک چین یک کلاه برداری هست یا یک ضرورت اقتصادی ؟

کشورهای درحال توسعه به کشورهایی اطلاق می گردد که خارج از صندوق بین المللی پول (IMF) و کلاس اقتصادهای پیشرفته قرار دارند . اغلب کشورهای در حال توسعه با وجود دسترسی به منابع کمتر امکان پیشرفت بیشتری را فراهم می کنند . از آفریقای جنوبی تا ونزوئلا و اندونزی از ارزهای دیجیتال و رمزنگاری بهره خواهند برد , زیرا سیستم بانک داری آن ها با ضعف روبرو است و آن ها می توانند با تبدیل پول فیات و کاغذی خود به ارزهای رمزنگاری شده راهی برای سرمایه گذاری باز کنند و دستاوردهایی را به دست بیاورند که در گذشته امکان تحقق آن نبوده است .

دولت ها با استفاده از یک ارز رمزنگاری و دیجیتالی ملی و یک پلتفرم عمومی مبتنی بر بلاک چین می توانند هزینه های اداری و تقلب را کاهش دهند و ارزش پول خود را در مقابل دلار و یورو و ین پایدار کنند .

اقتصاد کشورهای در حال توسعه

بیشتر بخوانید

ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده و فن آوری های بلاک چین می توانند به اقتصادهای نوپای صنعتی در تجارت بین المللی و گسترش صادرات و واردات در زمینه های کلیدی نظیر منابع طبیعی و کالاها کمک کنند .

کسب و کارهای خرده فروشی و سیستم بانک داری با حرکت به سوی کریپتوکارنسی می توانند موجب کاهش استفاده از سکه ها و اسکناس ها گردند و موجب کاهش سرقت و تقلب شدن در آن ها می گردند . بسیاری از شهرها از جمله دبی و اسلوونی می خواهند به طور کامل بر روی ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده متمرکز شوند .

امضای دیجیتال اسناد , گواهینامه های اقامت و مجوز کار و ESTCOIN (کوین مرتبط با استونی) ممکن یکی است از اولین اهداف تکنولوژی بلاک چین و رمزنگاری در حوزه اقامت باشد که اطلاعات را به صورت غیر مستقیم ردیابی می کند و زمینه را برای جذب سرمایه گذاری خارجی و رونق کسب و کار فراهم می کند . برای بسیاری از فقرا این سیستم می تواند توزیع یارانه ها , مدارک هویت و اجازه کار در خانه یا خارج از کشور را بسیار ساده کند . فناوری بلاک چین همچنین می تواند به افراد آواره و آسیب دیده بلایای طبیعی و ورشکست شده و جنگ زده کمک کند .

در تجارت بین المللی دو حوزه کلیدی وجود دارد : ۱- اطلاعات گمرکی و ردیابی ۲- پرداخت ها و معاملات بین المللی

فن آوری بلاک چین یک مکانیزم امن و رمزنگاری شده رامهیا می کند و امکان ردیابی محموله ها را مهیا می کند . همچنین مالیات های دستی می تواند به راحتی صورت پذیرد و استفاده زیادی از کاغذ را حذف کند .

چه اتفاقی خواهد افتاد ؟

کشورهایی که در حال توسعه هستند، فرصتی برای هدایت پروژه های بلاک چینی برای رشد خود ، کاهش تقلب، فرار مالیاتی و افزایش شفافیت تجارت بین المللی دارند. بحران تورم ونزوئلا و اتفاقات بعد از آن نشان داد که صرفا راه اندازی یک ارز دیجیتال و رمزنگاری برای بر طرف نمودن بحران کافی نیست .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب