شرکت الاعمار مالک برج خلیفه توکن خود را منتشر خواهد کرد

18

شرکت الاعمار مالک برج خلیفه توکن خود را منتشر خواهد کرد

شرکت املاک و مستغلات الاعمار و مالک بلندترین ساختمان جهان می خواهد توکن رمز ارز خود را منتشر کند.

گروه اعمار، یکی از بزرگترین املاک و مستغلات امارات متحده عربی و شرکتی که در نزدیکی Burj Khalifa در ارتفاع نزدیک به ۳۰۰۰ فوت قرار دارد، روز دوشنبه اعلام کرد که قصد دارد تا علامت جامعه “Emaar” را برای مشتریان و شرکای خود تا پایان ۲۰۱۹ ایجاد کند، با هدف عرضه اولیه سکه (ICO).

این شرکت با Lykke AG، یک توسعه دهنده ارز دیجیتال مبتنی بر بلاک چین در سوئیس، برای ساخت یک توکن مبتنی بر پلتفرم اتریوم طراحی شده برای مطابقت با استاندارد ERC-20، همکاری خواهد کرد. طبق یک بیانیه مطبوعاتی، پس از آنکه توسعه یافت، اعمار قصد دارد از این توکن به عنوان سیستم ارجاع و وفاداری استفاده کند.

مشتریان قادر به استفاده از توکن اعمار در هر مکانی، از جمله مراکز، امکانات سرگرمی، مکان های خرید آنلاین و یا دیگر موارد هستند . با اکانت جامعه، اعمار (Emaar) یک پایگاه کاربری بالقوه ۱ میلیارد کاربر اینترنت را هدف قرار می دهد.

جزئیات کمی درباره آی سی او اعمار منتشر شده است، اما این شرکت قصد دارد در عرض ۱۲ ماه پس از عرضه اولیه توکن، آن را به پایان برساند و این فقط برای خریداران اروپایی در دسترس خواهد بود.

محمد البابر، رئیس اجرایی اعمار، در بیانیه ای اظهار داشت که این شرکت به دنبال “گسترش تجربه Emaar” است، افزود:

“ما همچنان به ساختن ساختارهای فیزیکی پیشرفته و نوآورانه ادامه می دهیم، حتی اگر به ساخت و ساز های فیزیکی پیشرفته تر ادامه دهیم، ما از هر دو برای لذت بردن و بهره مند شدن از مشتریان و ذینفعان خود در سطح جهان استفاده می کنیم. توکن جامعه Emaar جهش قابل توجهی در سفر تحول دیجیتال ما است. ”

علاوه بر اعمار توسعه برج خلیفه متعلق به مرکز دبی (دومین مرکز بزرگ با مساحت کل)، اپرا دبی، چشمه دبی و تعدادی دیگر از املاک در دستور کار است.

ریچارد اولس، مدیر عامل شرکت لیک، در بیانیه ای اظهار داشت که راه اندازی آن، “زیرساخت فناوری پیشرفته” را توسعه داده است که برای استفاده از بازار انبوه آماده است.

وی افزود: “ما برای ارائه تجربه و تخصص خود برای حمایت از  میلیون ها کاربر در سراسر جهان هیجان زده کنیم.”

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب