چه طور می توانیم بیت کوین بخریم

13

چه طور می توانیم بیت کوین بخریم ؟

هنگامی که افراد با اصول اولیه بیت کوین آشنا می شوند، از پتانسیل آن هیجان زده می شوند و تصمیم می گیرند بخشی از سرمایه شان را بیت کوین بخرند. اما چه طور؟

(به گونه ای سرمایه گذاری کنید که اگر آن بخش از سرمایه تان از بین رفت آسیب نبینید و این نکته را در نظر داشته باشید که این بازار بی ثبات است و قیمت ها می تواند کاهش پیدا کند)

بیت کوین را می توان در اکسچنج ها و صرافی ها و یا به طور مستقیم از طریق افراد دیگر از طریق بازار خریداری کرد.

شما می توانید از راه های مختلفی از آن ها بیت کوین را خریداری کنید. از طریق پول نقد و کارت های اعتباری و یا از طریق سایر ارزهای دیجیتال و رمزنگاری شده، بسته به اینکه از شما از چه کسی خرید می کنید و یا اینکه آن فرد در کجا زندگی می کند.

۱ – راه اندازی یک کیف پول

اولین قدم این است که یک کیف پول برای ذخیره بیت کوین خود بسازید . شما به یک راه که خودتان آن را ترجیح می دهید نیاز دارید و این می تواند یک کیف پول آنلاین باشد (بخشی از پلت فرم اکسچنج یا از طریق یک ارائه دهنده مستقل)، یک کیف پول دسکتاپ، یک کیف پول موبایل یا یک حساب کاربری آفلاین (مانند یک دستگاه سخت افزاری یا کیف پول کاغذی).

حتی در میان این دسته از کیف پول ها، خدمات متنوع زیادی برای انتخاب وجود دارد، بنابراین قبل از اینکه تصمیم بگیرید که کدامیک نیاز شما را برطرف می کند، تحقیق کنید.

مهمترین قسمت هر کیف پول، نگه داشتن کلیدها (رشته ای از کاراکترها) و یا گذرواژه های امنیتی است. اگر آنها را از دست بدهید، دسترسی به بیت کوین ذخیره شده در آنجا را از دست می دهید.

خرید آنلاین

۲ – یک حساب در یک اکسچنج باز کنید

اکسچنج های ارز دیجیتال از طرف شما خرید و فروش بیت کوین را انجام می دهند. در حال حاضر صدها نفر با سطوح مختلف نقدینگی و امنیت در حال فعالیت هستند و افرادی همواره در حال ورود هستند در حالی که عده ای دیگر در حال خروج هستند. همانطور که در مورد کیف پول، توصیه می شود تا قبل از انتخاب برخی از تحقیقات انجام شود در مورد اکسچنج ها نیز این توصیه را داریم. شما ممکن است در ابتدا خوش شانس باشید تا بتوانید چندین اکسچنج معتبر را انتخاب کنید، یا ممکن است دسترسی شما به یک یا دو اکسچنج بسته به منطقه جغرافیایی شما محدود باشد.

بزرگترین اکسچنج بیتکوین در جهان در حال حاضر از نظر حجم معاملات دلاری بیت فاینکس (Bitfinex) است که در ایالات متحده قرار دارد، اگرچه این اکسچنج مورد هدف معامله گران و تریدرهای لحظه ای هست. دیگر اکسچنج های با حجم بالا Coinbase، Bitstamp و Poloniex هستند، اما برای مقادیر کم، اکسچنج های معتبر به خوبی کار می کنند. (توجه داشته باشید: در زمان نوشتن این مقاله ، افزایش نفوذ در تجارت بیت کوین و فشار بر روی اکثر اکسچنج ها قرار دارد، بنابراین یک میزان صبر و احتیاط توصیه می شود.)

با رعایت مقررات شناخته شده مشتری (KYC) و قوانین ضد پولشویی (AML)، بسیاری از اکسچنج ها اکنون برای شناسایی حساب کاربری نیاز به تایید هویت دارند. این امر معمولا شامل یک عکس از شناسه رسمی شما و گاهی اوقات با اثبات یک آدرس هست.

اکثر اکسچنج ها عملیات انتقال بانکی یا کارت اعتباری را قبول می کنند و برخی از آنها مایل به کار با انتقال Paypal هستند. و بیشتر اکسچنج ها هزینه ها را می پردازند (که عموما هزینه های استفاده از شبکه بیتکوین را شامل می شود).

هر اکسچنج یک روش متفاوت برای ثبت نام و معامله دارد و باید جزئیات کافی را برای انجام خرید به شما آموزش بدهد.

هنگامی که اکسچنج پرداختی را دریافت می کند، از طرف شما برای خرید بیت کوین اقدام می کند و آن ها را به صورت اتوماتیک در یک کیف پول در اکسچنج سپرده می کند. این امر به دلیل گره های شبکه می تواند چند دقیقه یا چند ساعت به طول انجامد. پس از آن می توانید پول را به کیف پول خود خارج از اکسچنج انتقال دهید.

خرید با پول

۳ – یک روش خرید را انتخاب کنید

بستر های نرم افزاری مانند LocalBitcoins به شما کمک می کند تا افراد نزدیک خود را پیدا کنید که تمایل دارند بیت کوین را برای پول نقد مبادله کنند. همچنین، LibertyX فروشگاه های خرده فروشی را در سراسر ایالات متحده فهرست می کند که در آن شما می توانید پول نقد را بیت کوین مبادله کنید. WallofCoins، Paxful و BitQuick شما را به یک شعبه بانک در نزدیک شما هدایت خواهند کرد که به شما اجازه می دهد تا پول نقد بپردازید و چند ساعت بعد بیت کوین دریافت کنید.

دستگاه های خودپرداز ماشین هایی هستند که در مقابل پول نقد ، بیت کوین را به کیف پول شما در اکسچنج می فرستند . آن ها شبیه دستگاه های خودپرداز بانک کار می کنند. شما صورتحساب را دریافت می کنید، کد QR کیف پول خود را در مقابل صفحه نگه می دارید و مقدار بیت کوین مربوطه به حساب شما واریز می شود. Coinatmradar می تواند به شما در پیدا کردن نزدیک ترین دستگاه خودپرداز بیت کوین کمک کند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب