چگونه بیت کوین را بفروشیم

30

چگونه بیت کوین را بفروشیم

این روزها تقریبا تمام روش های موجود برای خرید بیت کوین نیز گزینه ای برای فروش دارند.

دستگاه های خودپرداز بیت کوین استثنائی هستند. بعضی از آنها اجازه می دهند بیت کوین را به صورت نقدی تعویض کنید، اما نه همه آن ها. Coinatmradar شما را به دستگاه های خودپرداز بیتکوین در منطقه شما هدایت خواهد کرد.

همه اکسچنج ها به شما اجازه خرید و فروش را می دهند. بسته به نوع اکسچنجی که شما انتخاب می کنید ، بیت کوین خود را به فروش می رسانید و بستگی به میزان دارایی شما دارد: سرمایه گذار کوچک، نهاد حقوقی یا معامله گر؟

برخی از پلتفرم ها مانند GDAX و Gemini با توجه به سفارشات بزرگ سرمایه گذاران و معامله گران برنامه ریزی شده اند.

مشتریان خرده فروشی می توانند بیت کوین را در اکسچنج هایی مانند Coinbase، Kraken، Bitstamp، Poloniex و غیره به فروش برسانند. هر اکسچنج دارای یک رابط کاربری متفاوت است و برخی از خدمات مربوطه مانند امنیت ذخیره سازی را ارائه می دهند. بعضی نیاز به شناسایی گواهینامه و احراز هویت برای همه معاملات دارند، در حالی که برخی در مقادیر کوچک نیاز به شناسایی ندارند.

شما می توانید اگر مایل باشید، بیت کوین خود را با سایر ارزهای دیجیتال عوض کنید غیر از پول نقد. برخی از اکسچنج ها مانند ShapeShift بر روی این سرویس متمرکز هستند و به شما این امکان را می دهند که میان بیت کوین و اتر ، لایت کوین ، ریپل ، دش و چندین ارز دیجیتال دیگر مبادله انجام دهید.

یکی دیگر از گزینه ها فروش مستقیم است. شما می توانید به عنوان یک فروشنده در پلتفرم هایی مانند LocalBitcoins، BitQuick، Bittylicious و BitBargain ثبت نام کنید، و اگر قیمت شما مورد پذیرش واقع گردد، با شما تماس می گیرند. معاملات معمولا از طریق سپرده یا اتصال به حساب بانکی شما انجام می شود، پس از آن از شما انتظار می رود مبلغ توافق شده بیت کوین را به آدرس مشخص شده انتقال دهید.

یا هنگامی که یک کیف پول بیت کوین ایجاد شده دارید، می توانید به طور مستقیم به دوستان و خانواده آنها را به فروش برسانید. فقط بیت کوین را ارسال کنید، پول نقد و یا پرداخت را دریافت کنید و یک نوشیدنی جشن با هم داشته باشید. (توجه داشته باشید: به طور کلی ایده خوبی برای دیدار با غریبه ها نیست، برای تبادل بیتکوین با پول نقد مراقب باشید)

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب