من یک معدنچی هستم

49

من یک معدنچی هستم

معدنچیان عزیز …. من سعید هستم ۲۷ ساله از ایران

حدود ۶ سال پیش استخراج را شروع کردم , نمی دانستم که استخراج و بیت کوین چیست ! فقط یک برنامه نصب کردم و برای اولین بار به آن جا رفتم . فقط می خواستم ابزارهای معدن را آزمایش کنم اما پس از مدتی حدود نیم بیت کوین بدست آوردم و بلافاصله در یک شرط بندی آن را از دست دادم ! پس از , از دست دادن پول استخراج متوقف و تمام برنامه ها را از سیستم حذف نمودم . دقیقا یادم نمی آید اما دو سه هفته ای طول کشیده بود تا آن را بدست آورم .

سال گذشته شروع به کار بر روی یک پروژه بلاک چین کردم . واقعا شگفت انگیز هست , علاوه بر پروژه دوباره شروع به استخراج نمودم , اما فقط برای سرگرمی . یک روز یک آپ cpu miner جست و جو کردم و برنامه ماینرگیت را پیدا کردم !

واقعا عالی هست , من این را دوست دارم زیرا به راحتی با هزینه کمتر سکه های خوبی نظیر مونرو را می توان بدست آورد و به فروش رساند . هیچ کدام از استخرها ماینرگیت را دوست ندارند و رقیب آن هستند و من به همین دلیل دوباره کار با آن آغاز کردم . هم اکنون بیش از ۱۰۰۰ پردازنده فعال بر روی مونرو و aeon دارم و با برنامه های کنسول ویندوز و لینوکس کار می کنم . اگر با استخری غیر از ماینرگیت کار می کنید توصیه می کنم این استخر را آزمایش کنید . آن گاه متوجه اشکالات دیگر استخرها خواهید شد .

اکنون خاطرات یکی از معروف ترین متخصصین بیان می شود . شما می خواهید داستان من را بدانید و من آن را با شما به اشتراک می گذارم اما تحت شرایطی که هویت من را مخفی نگه دارید . سال ها طول کشید تا دوباره تصمیم گرفتم برای بدست آوردن بیت کوین فعالیت کنیم و این تنها راه بازگشت بود . در سال ۲۰۱۲ بیت کوین این اندازه محبوب نبود و من ارز دیجیتال و استخراج را جدی نگرفتم . وقتی جوان بودم , احمق بودم .

صرف نظر از این که در اوایل سال ۲۰۱۷ دوباره به این فکر افتادم و از طرف کسی که به شدت احترام زیادی برای تحقیق در زمینه این ارزهای دیجیتال قائل بود به من یادآوری شد. بنابراین تصمیم گرفتم. من یک ماه تلاش کردم تا بدانم چگونه با کامپیوترم بیت کوین استخراج کنم. هر شب مدت زمانی را صرف این کار می کردم تا دوباره توانستم سیستمم را برای استخراج آماده کنم و به یک معدن متصل شوم . زمانی که سیستمم برای استخراج آماده شده متوجه شدم درآمد بسیار پایینی دارد که اصلا به صرفه نیست . من کامپیوتر خودم را ساختم، بنابراین تصمیم گرفتم کارت های گرافیک خود را ارتقا دهم. در آن زمان به یاد می آورم کارت های گرافیک خیلی گران نبودند . درست قبل از اینکه همه متوجه شدند که GTX1080Ti برای معدن خوب هست. بنابراین من یکی را انتخاب کردم در واقع من با Minergate استخراج معدن را شروع کردم، زیرا استفاده از آن آسان بود. زمانی که بیت کوین کمتر از ۲ هزار دلار بود و تمام آلت کوین های اصلی کمتر از ۱۰۰ دلار بود، زمانی که مونرو ۳۰ دلار بود. پس از آنکه کامپیوترم را ارتقا دادم و آن را استخراج کردم، من بیشتر درباره روند، شبکه های مختلف، الگوریتم های مختلف یاد گرفتم.

من همواره در تکنولوژی و سرمایه گذاری خشن بوده ام . هنگامی که متوجه شدم ارزهای دیجیتال یک تکنولوژی جدید می باشد بسیار شگفت زده شدم و برای توسعه آن تمام انرژی و تلاشم را گذاشتم و چند ماه مطالعه و تحقیق کردم تا بتوانم قدرت پردازش جی پی یو را برای تمام الگوریتم ها محاسبه کنم .

در طول مسیر ، قبل از ریزش بیت کوین در سال ۲۰۱۷، من در مورد استخراج Antthym S9 12.5th یاد گرفتم. در آن زمان، تکنولوژی من را با توانایی خود برای پردازش اطلاعات بسیار بیشتر از سخت افزار موجود در آن زمان، شگفت زده کرد. در آن زمان بهار ۲۰۱۷، آن ۱۲۵۰ دلار بود و سالی یک یا دو بیت کوین ساخته شد. در آن زمان سرمایه گذاری خوبی نداشتم، بنابراین انتظار داشتم بیشتر تحقیق کنم. سپس ریزش کرد و قیمت ساخت افزارها نیز افزایش یافت .

در ماه اکتبر و نوامبر ۲۰۱۷، S9s به طور جزیی به فروش رفت و برخی از افرادی که من دیدم، به من گفتند که او می تواند برخی از قیمت های من را دریافت کند. او از من برای سپرده ها خواسته بود. بنابراین من او را برای ۲۰ نفر از آنها، چند برای من و چند برای برخی از دوستان من. وقتی جوان بودم او احمقانه تر از من بود. او سعی کرد با تمام پول ناپدید شود. من مطمئن هستم که او دستور داد که واحدهای آنها را بفروشند و برای دیگران به دیگران فروخته باشند. سپس سعی کرد که من و دوستانم را از پولمان جدا کنیم. برای اطمینان به او احتیاج داشتم. فقط به این دلیل که کسی به نظر می رسد که پول دریافت کرده اند، به این معنا نیست که آنها یکپارچه شده اند. با آن گفت که من ۵ دقیقه و تلفن من برای پیدا کردن همه چیز در مورد مرد و زمانی که دوستان من متوجه آنچه که او سعی در انجام آنها خوشحال نیست. داستان کوتاه داستان یکی از عزیزانش تصمیم گرفت که به او کمک کند و همه چیز را با مسالمت آمیز حل کند، با بازگشت به آنچه که او انجام داده است و با او رفتار می کند. بعد از اینکه همه چیز به صورت مسالمت آمیز حل شد (خدا را شکر)، مأموریت برای رسیدن به S9 تا زمانی که نهایتا ادامه پیدا کرد، وارد شدند.

ژوئن ۲۰۱۸ هیجان زده شدم تا ببینیم که کارگران معدنچیان چگونه کار می کنند و من را به آنها متصل می کنند، فقط متوجه می شوند که آنها باید روی ۲۲۰ ولت ۵۰ هرتز اجرا شوند نه ۶۰ وات ۱۲۰ وات. بنابراین من به دنبال مبدل ولتاژ رفتم . آن را روشن کنید و به نظر می رسد یک جارو برقی صنعتی درجه است. من نوعی از سر و صدای فیلم های یوتیوب را پیش بینی کردم. بنابراین من به فروشگاه ها و وب مراجعه می کنم برای خرید قطعات برای ساخت یک کابین ضد انفجار صدا برای ذخیره معدنچیان. بسیاری از شبهای طولانی برای ساخت آن کار می کردند، کابینت های فولادی از سوراخ های سوراخ استفاده می کردند، عایق های ضدعفونی نسوز و بسیاری از نوارها و مواد دیگر استفاده می شد! در نهایت آن ساخته شده ساخته شده همه چیز را روشن و اجازه دهید آن را برای یک روز اجرا کنید. من آن روز بعد از ظهر بیدار شدم و به جای من یک سونا بود. من نمیتوانم برای تولید گرما برنامه ریزی کنم. بنابراین من به فروشگاه رفتم برای خرید لوله راه اندازی، برای خروج گرما حق خارج از محل من! آنچه که به عنوان یک کابین ذخیره انبساط ضد صدا ساخته شد، به چیزی تبدیل شد که بیشتر شبیه یک سفینه فضایی است. مسخره ترین سفینه فضایی به دنبال است اما کار می کند! اما هزینه آن بیشتر است و سپس در ابتدا تولید می شود. در طول راه، من در مورد دمای تراشه ها و فرکانس هایی که در آنها اجرا می شود، قدرت مصرفی آنها و داده هایی که آنها پردازش می کنند، آموخته ام. مهمتر از همه، من آموختم که چگونه فرکانس ها را بهینه سازی کنیم، چگونگی تنظیم مصرف انرژی و نحوه کاهش مصرف انرژی. حالا همه چیزهایی که من باید ساختم ژنراتور است و من خوب هستم! تقریبا آن را نیز فهمیدیم، احتمالا می خواهیم از یک ژنراتور و یک موتور با یک باتری و یک کنترل کننده شارژ استفاده کنیم .

آلبرت انیشتین یک بار گفت که تنها چیزی که بهتر از دانش است تخیل است. من یک تخیل وحشی دارم و ایده هایم را می بینم و سعی می کنم آنها را به زندگی برگردانم. گاهی اوقات این چیز خوبی است و گاهی اوقات بد آن است. دانش تغییرات وضعیت قدرت و اطلاعات است. هرچه بیشتر یاد بگیرید بهتر است که بتوانید انجام دهید. خدا را شکر برای تمام برکت های او و برای کمک به من به رویای من به زندگی، اگر چه هنوز انجام نشده است و اگر چه ممکن است هنوز بزرگ به نظر نمی رسد، من یک روز مشکوک تمام کار سخت خواهد پرداخت.

پس تفاوت بین سرمایه گذار و معدنچی چیست؟  هر یک با جوانب مثبت و منفی و با دانش برای به دست آوردن و چالش برای غلبه بر آمده است. بدون دانش و تحقیق ابتدا سخت است که هر یک از آنها را در سطح بالایی انجام دهیم. اما پس از انجام هر دو من می توانم به شما بگویم که انجام آنها در کنار یکدیگر یکی از اسرار موفقیت است. من می توانم با تلاش و نارسایی زندگی کنم، اما نمی توانم بدون تلاش تلاش کنم و نمی دانم که آیا می توانم آن را انجام دهم. من انجام ندادم برای شناخت عمومی. من آن را انجام می دهم بنابراین می توانم دانش خود را توسعه دهم، بنابراین می توانم بخشی از پیشرفت تکنولوژیکی سیستم مالی جهان باشم. به طوری که من می توانم به دیگران در مورد آنچه آموخته ام کمک کنم. به طوری که یک روز من می توانم به افرادی که من کار می کنند کمک کنم، چیزی بزرگتر را بسازیم که به ما کمک کند و جهان را برای بهتر شدن تغییر دهد.

 

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب