هالوینگ لایت کوین عامل رشد قیمت

88

هالوینگ لایت کوین عامل رشد قیمت ؟

لایت کوین در سه ماهه اول سال ۲۰۱۹ یک رشد ۱۶۰ درصدی را تجربه کرد. با این حال، هنوز یک مسیر طولانی برای آن وجود دارد که به بالای ۳۷۵ دلار برای هر لایت کوین برسد.

با این وجود، یک رویداد خاص، سهامداران لایت کوین را به عنوان یک عامل احتمالی برای رشد ترغیب می کند. و آن نصف شدن پاداش است که در ماه اوت اتفاق می افتد. دومین تقسیم پاداش بلوک لایت کوین در ۴ ماه دیگر ، با تقسیم پاداش برای هر بلوک کاهش می یابد و از ۲۵ LTC به ۱۲٫۵ LTC می رسد.

بیشتر بخوانید

نصف شدن یک نتیجه از مجموعه ای از قوانین است که تعیین می کند که چه مقدار لایتکوین آزاد خواهد شد و چه زمانی و چگونه این عرضه کاهش می یابد در طول زمان، و در نهایت منجر به این می شود که زمانی در آن هیچ لایت کوین جدیدی منتشر نخواهد شد. پاداش بلوک لایت کوین در آغاز برای هر بلاک ۵۰ عدد بود و هر ۸۴۰،۰۰۰ بلوک تقریبا نصف شده است.
از لحاظ تاریخی، نابرابریها برای بیتکوین و لایتکوین در یک معامله بزرگ بوده است. تقسیم پاداش همیشه به سرعت قیمت لایت کوین را تحت تاثیر قرار نمی دهد. در عوض، چند ماه پس از آن ظاهر می شود و پس از آن کاهش قیمت در ماه های بعد افزایش می یابد. نمودار نشان می دهد که نحوه فعالیت قیمت لایت کوین(LTC) را قبل از هالوینگ در نیمه اول سال ۲۰۱۵ میلادی ببیند، و چیزی که می توانید در این زمان انتظار داشته باشید.

همانطور که می بینید تغییر قیمت قبل از نصف شدن اتفاق می افتد، در حالی که توقف و تحکیم در یک زمان طولانی مدت و پس از آن حرکت می کند.

با توجه به این موضوع می توان گفت که نگرانی نصف شدن پاداش تاثیر مثبتی بر قیمت لایت کوین در سال ۲۰۱۵ داشته است. در مورد تورم سال جاری و کاهش تقاضای پاداش، ممکن است ما شاهد افزایش واقعی در حال حاضر باشیم. همانطور که در ابتدا اشاره کردیم، لایت کوین تا کنون یکی از بهترین سکه های موجود در بازار در سال ۲۰۱۹ است که انتظار نصف شدن پاداش و هالوینگ آن می تواند منجر به رشد قیمت آن شود.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب