با بیت کوین چه چیزی می توان خرید

16

با بیت کوین چه چیزی می توان خرید؟

پس از آن که بیت کوین به نفوذ اولیه در میان بازرگانان دست یافت و فروشگاه های آنلاین و خرده فروشی شروع به پذیرش آن نمودند سرعت گسترش آن به دلیل افزایش هزینه های تراکنش و نوسانات قیمت کاهش یافت و باعث شد کمتر به عنوان وسیله ای برای مبادله مورد استفاده قرار بگیرد .

این به این معنی نیست که بیت کوین از دور خارج شده است ، بلکه حجم تبادلات آن انتظارات را برآورده نکرد و برخی که اقدام به استفاده از آن کرده بودند پذیرش آن را متوقف کردند .

با این حال شما هنوز هم می توانید طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را با ارز دیجیتال خریداری کنید. از مزایای انجام این کار، سهولت انجام معاملات برون مرزی و ناشناس بودن آن است . با پذیرش بیت کوین، بازرگانان دسترسی به بازار وسیعتری دارند و مجبور نیستند تا در مورد بازپرداختها نگران باشند.

اگر بخواهید بیت کوین را برای خرید هدیه استفاده کنید، راحت ترین راه حل، کارت هدیه، از طریق Gyft یا eGifter است. دریافت کننده پس از آن قادر به استفاده از کارت هدیه در طیف گسترده ای از خرده فروشان است.

شما می توانید برای پروازها و هتل ها با بیت کوین، از طریق Expedia، CheapAir و Surf Air پرداخت کنید. اگر جاه طلبی شما بلندتر باشد، می توانید برای سفر فضایی با برخی از دارایی های وسیع خود از طریق Virgin Galactic پرداخت کنید.

مایکروسافت بیتکوین را در فروشگاه های خود پذیرش می کند، و شما می توانید فیلم ها، بازی ها و خدمات مایکروسافت را دانلود کنید.

بعضی از موسیقی دانان (Bjork، Imogen Heap) به شما اجازه می دهند موزیک خود را در هنگام دانلود با ارز دیجیتال رمزنگاری شده خریداری کنید.

نیاز به خرید برای خانه و یا تهیه ی یک هدیه ویژه برای کسی چطور می باشد؟ Overstock یکی از اولین خرده فروشان بزرگ برای شروع پذیرش بیت کوین بود، در سال ۲۰۱۴ و بنیانگذار آن – پاتریک بایرن – هنوز هم یکی از طرفداران و فعالان این تکنولوژی است.

آیا بیتکوین حکم طلا را دارد؟ Sharps Pixley، APMEX و JM Bullion بیت کوین را از دست شما در اکسچنج ها بیرون خواهند کشید .

و اگر شما گرسنه هستید و در ایالات متحده زندگی می کنید، PizzaforCoins در مقابل بیت کوین یک پیتزا را به شما تحویل می دهد (بسته به اینکه در چه منطقه ای زندگی می کنید).

اگر دانش شما گرسنه است، چندین دانشگاه خصوصی و دولتی و همچنین چند کودکستان نیویورک بیکوین را قبول می کنند.

اگر نیاز به دانش دارید، چندین دانشگاه خصوصی و دولتی و همچنین چند کودکستان در نیویورک بیتکوین قبول می کنند.

بعضی از شرکت های حقوقی و حسابداری ، خدمات پرداخت خود را با ارز دیجیتال می پذیرند.

البته شما همیشه می توانید از نیکوکاری کنید با اهداء و کمک به یکی از موسسات خیریه که بیت کوین از سوی ان ها پذیرفته می شود یا سایت هایی مانند BitHope، BitGive یا Fidelity Charitable.

برای لیستی از فروشگاه های آفلاین که در نزدیکی شما قرار دارند و بیت کوین را قبول می کنند، سایت های مرجعی مانند SpendBitcoins یا CoinMap را می توانید بررسی کنید.

(توجه: کسب و کارهای خاص ذکر شده در اینجا تنها گزینه های موجود نیستند و گزینه های بیشتر را باید جست و جو کرد)

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب