تلگرام آی سی او عمومی را لغو می کند

23

تلگرام آی سی او عمومی را لغو می کند

علاقه مندان کریپتوکارنسی منتظر گرام توکن رمزنگاری شده تلگرام هستند که به زودی ممکن است عرضه آن اتفاق بیفتد.

آی سی او ۱٫۲ میلیارد دلاری جاه طلبانه غول رسانه که قرار بود به صورت عمومی صورت گیرد، بر طبق اعلام SEC این شرکت موفق شد در پیش فروش خصوصی ۱٫۷ میلیارد دلار سرمایه جذب کند و به همین دلیل پیش فروش عمومی آن احتمالا متوقف خواهد شد.

به این دلیل که جمع آوری پول از عموم مردم دشواری های خاص خود را دارد .

یک دلیل این که بلاک چین تلگرام هنوز توکنی که به آن -Telegram Open Network TON گفته می شود را نساخته است و در حال پیش فروش برای گرام آینده هست.

همان طور که SEC اعلام کرده است که این شرکت در حال پیش فروش توکن هست که نمی تواند به سرمایه گذاران غیر مجاز فروش انجام دهد.

آنتونی پمپالیانو یکی از همکاران Morgan Creek Capital Blockchain اعلام کرده است :  محیط نظارتی در یک مکان عجیب و غریب است که اکثر تیم ها دارای سوالات بیشتر نسبت به پاسخ ها هستند. “اگر تیم ها بتوانند اهداف سرمایه خود را در فروش خصوصی بالا ببرند، آنها این کار را ادامه خواهند داد تا ابهام در مقررات کمتر باشد.

اگرچه دشوار است که بگوییم که تلگرام دقیقا چه چیزی را می خواهد ارائه بدهد اما بر طبق وایت پیپر توکن گرام (TON) امکاناتی نظیر پرداخت سریع ، استراک گذاری ، حفظ حریم خصوصی غیر متمرکز ، ثبت دامنه و …. را ارائه خواهد داد. تلگرام در این خصوص نظری نداده است .

پامپلیانو : هدف جمع آوری سرمایه است برای این که شرکت بتواند سرمایه مورد نظر را برای انجام پروژه کسب کند که تلگرام به هدف خود رسیده است و بنابراین هیچ دلیل برای فروش عمومی وجود ندارد.

فن آوری اول

این تکنولوژی قابل اعتماد است زیرا مربوط به مقدار کاری است که فروش عمومی قانونی آن را شامل می شود.

یک مورد این که تلگرام مجبور است از طریق فرآیند تایید خود و فرآیند بازپرداخت پول نقد برای فروش به سرمایه گذاران سهام بفروشد.

برای سرمایه گذاران خصوصی شناخته شده که برای اهداف سرمایه گذاری مقدار زیادی وقت گذاشته اند، کار تأییدراحت تر است، اما برای یک صندوقدار فروشگاهی که برای اولین بار سرمایه گذاری می کند، چالش بیشتری برای اثبات آنها است و فقط باید آن را بارها و بارها انجام دهد.

به علاوه، در حال حاضر یک بازار ثانویه برای گرام وجود دارد که سرمایه گذاران کوچک به خرید نشانه های رمزنگاری از نهنگ هایی که به فروش خصوصی منتقل می شوند، به گفته الکساندر بوودویچ، مدیر Mail.ru Group، یکی از بزرگترین شرکت های فناوری در روسیه و یک سرمایه گذار از این فرصت برای سرمایه گذاری در ICO Telegram بهره خواهد برد.

به همین ترتیب، او گفت که مشخص نیست که آیا یک فروش عادی اتفاق می افتد.

وایت پیپر فنی TON یک فروش توکن را ادامه می دهد که به صورت متناوب در آینده ادامه می دهد. این مرحله ممکن است یک نوع فروش عمومی باشد، اما هیچ یک از اینها شروع نمی شود تا پروتکل راه اندازی شود.

و با توجه به اعلام Sid Kalla از Turing Advisory Group، ساختن محصول قبل از فروش به عموم، چیزی است که برای تلگرام (Telegram) انجام می شود.

او گفت :فروش خصوصی در هنگام رشد بازارصورت گرفت. برای ارزیابی عمومی و برای رسیدن به آن سطوح، جامعه رمزنگاری نیاز به دیدن چیزی بتنی دارد.

افکار عمومی

یکی دیگر از دلایلی که تلگرام (Telegram) ممکن است فروش عمومی آن را به تاخیر بیندازد به این دلیل است که نیازی به مقابله با هزاران نفر از مردم نیست.

هنگامی که یک شرکت تصمیم به فروش عمومی می گیرد، پیچیدگی روابط عمومی را به وجود می آورد.

به همین دلیل استفان پلی، مشاور قانونی Anderson Kill، گفت: شرکت های بزرگ و عمومی که به طور عمومی معامله می کنند تمام بخش ها را به روابط سرمایه گذاران اختصاص می دهند. او گفت، این چیزی است که جوانان تازه کار ممکن است پهنای باند و اینترنت را مدیریت کنند.

در حالیکه تلگرام (Telegram) پنج ساله است، هنوز یک شرکت نسبتا کوچک است که تاکنون توسعه پلت فرم پیام رسانی خود را از جیب بنیانگذاران آغاز کرده است، که نشان می دهد که تجربه روابط با سرمایه گذاران را ندارد.

امکانات

تلگرام اعلام کرده است هیچ کس موافق فروش عمومی نیست. و هیچ انگیزه ای برای فروش عمومی نیست .

با این وجود، اگر تلگرام زمان و مکانی دقیق را برای فروش خود اعلام نکند جامعه رمزنگاری هدف حملات فیشینگ و کلاه برداری قرار خواهند گرفت .

حتی اگر تلگرام نیاز به پول بیشتری برای پروژه داشته باشد، به نظر نمی رسد که درخواست سرمایه از سرمایه گذاران با تجربه از طریق فروش خصوصی مشکل باشد.

بوردویچ پیش بینی می کند که تلگرام پول بیشتری را به دست می آورد – تا مجموع کل مبلغ ۲٫۵ میلیارد دلار – از طریق یک فروش خصوصی دیگر قبل از پایان سالصورت گیرد.

گفته می شود که، به گفته ی کلاپ، به دلیل وجود نوسان در مارکت ارز دیجیتال ، سرمایه گذاران احتمالا قیمت تضمینی را برای توکن های گرام می خواهند.

 

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب