تکنولوژی XC

10

تکنولوژی XC

یک ارز دیجیتال انقلابی است که بیش از یک فروشگاه ارزش دارد و در سال ۲۰۱۴ ایجاد گردیده است . ایکس سی (XC) بر روی بلاکچین ۲٫۰، یک پلت فرم دیجیتال انعطاف پذیر ساخته شده است که امکان ادغام آسان برای برنامه های فعلی و آینده XCurrency را فراهم می کند. XCurrency با پلتفرم جدیدی برای معاملات، ارتباطات و خدمات خصوصی، خود را از سایر ارزهای رمزنگاری شده متمایز می کند.

امکانات:

راحتی در استفاده
حریم خصوصی
امنیت
پیام و چت

فن آوری

شبکه XC متشکل از دو قسمت است: (۱) شبکه استاندارد XC، از رایانه هایی که برنامه XC را اجرا می کنند، و (۲) شبکه XC ناشناس، که توسط XC Nodes اجرا می شود. تمام برنامه های باز شده و متصل به شبکه هنگام نگه داشتن سکه ها بخشی از شبکه استاندارد XC هستند. این شبکه بسیار شبیه آن چیزی است که در حال حاضر توسط سایر ارزهای رمزنگاری شده استفاده می گردد .

از سوی دیگر شبکه ناشناس XC کاملا متفاوت است. این شبکه می تواند از هر برنامه XC قابل دسترسی باشد، اما اگر یک کاربر یک معامله را به صورت ناشناس ارسال کند، توسط گره های ایکس سی (Nodes XC) پردازش می شود که بخش ناشناس آن شبکه را تشکیل می دهد.

بیشتر بخوانید

بدون وقفه

XCurrency قادر به استفاده از معاملات استاندارد است، اما چند مسیر پس از آن سطح بسیار بالایی از حریم خصوصی را به همراه درجه بالایی از پاره شدن را ایجاد می کند .این موجب می گردد ایکس سی با یکپارچه سازی تلفن های همراه هوشمند بدون وقفه در بلاک چین فعال باشد .

تقسیم بندی شده

از آنجا که هر برنامه XC می تواند به عنوان یک گره XC عمل کند، این امکان به XC اجازه می دهد از چیزی که گرگوری ماکسول، توسعه دهنده هسته بیت کوین (Bitcoin) اخیرا در استفاده از دیگر گره های نیمه مرکزی برای انتقال معاملات استفاده کرده است ،  “chokepoint” امنیتی نامیده شود . بر خلاف بسیاری دیگر از استراتژی های ناشناس، XC از نیاز به نگه داشتن مقدار بسیار زیادی از سکه ها به منظور انجام یک گره XC برای عملکرد خود اجتناب می کند . این امکان وجود دارد که به دلیل کوچکترین اندازه تراکنش تصادفی معماری چند مسیری XC ساخته شده است. نیاز به سرمایه کوچکتر برای اجرای XC Node مزایای شبکه XC را با اجازه دادن بیشتر به گره های XC وجود دارد، که باعث افزایش کارایی و کارایی کلی شبکه ناشناس می شود.

امنیت شبکه

XC از رمزنگاری پیام های چندگانه و پیام کوتاه استفاده می کند. این راه حل موجب بهبود روشی ساده تر از انتقال حملات می شود، که می تواند مشکل ساز باشد زیرا بازیگران مخرب می توانند به جای حمل و نقل آنها را سرقت کنند. مسئله دیگری که توسط پلتفرم  XC حل شده است، XC Nodes نمی تواند بر روی سیستم پخش قرار گیرد و هویت فرستنده ها و گیرنده ها را منتشر کند .

دیگر امکانات XC به جز پرداخت ها

از آغاز، XC به منظور استفاده از معماری بلاک چین ۲٫۰ طراحی شده بود. این باعث پیاده سازی هایی مانند پیام های امن، چت امن و ذخیره سازی غیر متمرکز Cloud می شود. رویکرد جامع XC به ترکیب تکنولوژی های جاری و پیشرفته , یک پلت فرم پایدار را برای اجرای ایده ها و ویژگی های جدید هیجان انگیز در آینده فراهم می کند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب