استیبل کوین سیرکل (usdc)

استیبل کوین سیرکل (USDC)

در پلتفرم های صرافی ها استیبل کوین ها یا ارزهای دیجیتال با ثبات را مشاهده کرده ایم . استیبل کوین ها از سوی شرکت های مختلف با هدف های خاصی ایجاد می گردند . اما خلق این توکن ها در بازار همانند خلق نقدینگی می باشد و در بلند مدت منجر به رشد مارکت ارزهای دیجیتال می گردد .

مطالب مرتبط

سایدچین

سهام داری

اخیرا شرکت سیرکل که حمایت گلدمن ساکس را دارد اعلام کرده است استیبل کوین مختص به خود را با پشتوانه دلار ایجاد خواهد کرد . این شرکت که در زمینه ارزهای دیجیتال فعال می باشد طرح جدید خود را که یک ارز دیجیتال با ثبات مختص به خودش می باشد را رونمایی کرده است . توکن مربوط به سیرکل بر پایه بلاک چین و قراردادهای هوشمند اتریوم عرضه خواهد شد و توسط یکی از زیر مجموعه های سیرکل به نام سنتر (centre) مدیریت خواهد شد . اولین هدف یو اس دی سی پایدار ماندن قیمت آن معادل یک دلار می باشد همان طور که سایر استیبل کوین ها نظیر تتر و ترو یو اس دی و دای این کار را انجام داده اند اما هنوز هدف خاص دیگری برای آن مطرح نشده است .

شرکت سیرکل تاکنون طرح هایی چون سیرکل ترید , سیرکل پی و سیرکل اینوست را پایه ریزی کرده و در حالی که پنج سال از تاسیس آن می گذرد به گفته مدیران این شرکت در ابتدای راه توسعه قرار دارد . خریداری صرافی پولونیکس (poloniex) از تحرکات اخیر این شرکت می باشد .

قطعا افزوده شدن هر استیبل کوین به پلتفرم هر اکسچنجی بر اعتبار آن خواهد افزود و منجر به رشد قیمت سهام شرکت های حامی آن خواهد شد .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.