سکه

سکه (COIN)

کوین ها در مارکت ارزهای دیجیتالی در واقع پول محسوب می گردند . این دسته بندی از این جهت حائز اهمیت هست که ارزهای دیجیتالی نیز موجود می باشند که پول محسوب نمی گردند . در واقع این دسته که توکن نامیده می گردند نوعی سهام دیجیتالی می باشند . اگرچه برخی توکن ها نیز وسیله داد و ستد قرار می گیرند اما جایگاه یک پول را نمی توانند پیدا کنند .

مطالب مرتبط

هوش مصنوعی

موناچین

کیف پول ترون

کوین ها نیز خود به سه دسته غیرمتمرکز و متمرکز و استیبل کوین ها تقسیم بندی می گردند که آنچه واقعیت امر این مارکت خواهد بود و در آینده نیز ارزش و موقعیت خود را حفظ خواهند کرد و تثبیت خواهند شد ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز بر بستر بلاک چین می باشند . از این دسته می توان به بیت کوین , اتریوم , لایت کوین , مونرو , بایت کوین و …… سایر کوین ها با قابلیت ماین و استخراج اشاره کرد .
این دسته از کوین ها توسط یک نهاد متمرکز اداره نمی گردند . بلکه توسط یک دفتر کل عمومی که به وسیله تک تک افراد جامعه مورد تایید قرار می گیرد تایید و کنترل می گردد .

در آینده کوین ها جایگزین پول خواهند شد و داد و ستدهای افراد از این طریق صورت قرار خواهد گرفت . ممکن است تصور آن روز امروز قدری دشوار باشد اما با نگاهی به گذشته تا امروز و اضافه شدن امکانات بسیاری به زندگی خواهیم دید که تغییرات خیلی سریع اتفاق خواهند افتاد و آن روزها خیلی از دور از دسترس نیستند .

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.