aergo

توکن AERGO

این توکن با تعداد توتال سپلای ۵۰۰ میلیون و ۳۰ درصد کل توکن ها برای فروش و جذب سرمایه از فروش خصوصی معادل ۲۹ میلیون دلار و هاردکپ ۳۱ میلیون دلار به شیوه اسمارت دراپ عرضه گردیده است .

این توکن که سازندگان آن از کره جنوبی می باشند نسل چهارم ارز دیجیتال به شمار می رود .

این پروژه از یک پلتفرم ذخیره سازی ابری بر بستر بلاک چین بهره می برد که دارای مقیاس پذیری بسیار بالایی است که کوین مربوط به نام خود یعنی aergo استفاده می کند .

از قابلیت های پروژه می توان به : قابلیت ساخت بلاک چین به صورت عمومی و خصوصی اشاره کرد که می توان یک آپ غیرمتمرکز با استفاده از پلتفرم آن ساخت و از مزایای سیستم ابری (cloud) آن بهره برد .

این سیستم از مکانیسم اجماع dpos بهره می برد و می تواند یک میلیون تراکنش را در ثانیه انجام دهد و دارای مقیاس پذیری بالایی می باشد .

این توکن توانایی ایجاد اسمارت کانترکت با جاوا اسکریپت و توانایی اسمارت کانترکت با اتریوم EVM را داراست و از زبان برنامه نویسی SQL برای اسمارت کانترکت استفاده می کند .

حامی این پروژه BLOC KO می باشد که اعتبار بالایی به آن بخشیده است . این شرکت از پیشگامان صنعت بلاک چین در کره جنوبی هست که با شرکت هایی مثل kia , ibm , samsung , lg همکاری می کند .

این پروژه از پلتفرم کوین استک (coinstack) بهره می برد که ۲۵ میلیون مخاطب دارد که به صورت ایمن و سریع به وسیله third parties انتقال اطلاعات را انجام می دهد و این پلتفرم قانونی می باشد .

کامزد تراکنش ها در این سیستم به دلیل سیستم dpos حدودا صفر می باشد .

این پروژه از سه قسمت  aergohub , aergomarketplace و aergochain تشکیل گردیده است :

aergochain ؛ پلتفرمی که برای اسمارت کانترکت خود از زبان sql بهره می برد و از ماشین مجازی اتریوم پشتیبانی می کند و مورد استفاده سایدچین ها (sidechain) می باشد . و مقیاس پذیری در حد یک میلیون تی پی اس (TPS) را دارد .

aergihub : پلتفرمی که دولوپرها می توانند برای ساخا آپ های غیرمتمرکز در یک فضای ابری از آن بهره ببرند و زنجیره های کاملا مستقل داشته باشند .

aergomarketplace ؛ یک بازار پایاپای که در آن کاربران می توانند به خرید و فروش خدمات و آپ ها و نرم افزارهای خود به صورت غیرمتمرکز بپردازند .

در کل پروژه aergo قصد دارد رقیبی برای اتریوم و EOS باشد که نیازمند یک بازار مخاطب میلیاردی هست .