بیت شیرز

بیت شیرز (bitshares)

بیت شیرز ( Bitshares) که در سال ۲۰۱۴ ایجاد شده است اولین پلتفرم تبادل غیر متمرکز با دارایی های وابسته به بازار است. این اولین سکه ای هست که از DPOS (مجوز اثبات سکه) برای اعتباربخشی استفاده می کند.

امکانات:

معاملات سریع
خصوصی و امن
بدون ریسک طرف مقابل
بازرگانی بی حد و حصر
کمترین هزینه های معاملاتی
کسب درآمد از BitAssets

فن آوری

BitAssets ارز BitShares می باشد که توکن های دیجیتالی هستند که بار نوسان قیمت را از بین برده اند. این به این معنی است که bitUSD، bitEuro، bitCNY و bitGold همیشه برای ارزش دلار، یورو، یوان و طلا در بورس اوراق بهادار در سراسر جهان تقریبا معادل ارزش تجاری هستند.

BitAssets به کسب و کار و خریداران کمک می کند تا بدون هیچ زحمتی از داشتن نیاز دائمی به انتقال سهام خود به دیگران و بین رمز و پول نقد برای فرار از نوسانات قیمت  برای معامله گران، BitAssets فرصتی برای تجارت در ارزش پول و یا کالای مورد علاقه خود را بدون ترک حفظ حریم خصوصی و راحتی بلاک چین فراهم می کند. و برای همه کاربران، bitAssets نرخ بهره روزانه را پرداخت می کند .

BitAssets سود را به دلیل دارایی های بیت شیرز (BitShares) در بازار تسویه حساب می کند که در اختیار آنها قرار می گیرد. معامله گران به دنبال استفاده از امکانات بیتشرز به عنوان وثیقه برابر , با ۳ برابر ارزش وام و رقابت برای ارائه بالاترین نرخ بهره می پردازند . وام گرفتن دارایی، بنابراین شما می توانید آن را در بازار به فروش برسانید. این معامله ها در داخل پلتفرم قابل اعتمادی انجام می گیرد که در بلاک چین بیت شیرز قرار دارد. نتیجه نهایی این شورت ها ایجاد ۳۰۰٪ ضمانت بیت استیشن است که هرکدام سود سهام متناسب با سود ترکیبی که به وسیله موقعیت های کوتاه باز می شود، پرداخت می شود. به همین دلیل، دارندگان BitAsset دارائی منحصر به فردی برای به دست آوردن سود برای کالاهای مانند طلا، نقره و نفت و همچنین ابزارهای سودمند مانند دلار و یورو هستند.

دارایی صادر شده توسط کاربر

Exchange Bitcentrated Decentralized همچنین شامل یک دسته از نشانه هایی به نام User Assets Issued یا UIA برای کوتاه مدت است. هر UIA را می توان به طور کامل سفارشی کرد تا متناسب با الزامات صادر کننده آن باشد. به عنوان مثال، شرکت ها می توانند سهام را مستقیما بر روی بلاک های بیتسارا انتشار دهند و BitShares UIA را می توان به گونه ای برنامه ریزی کرد تا کاملا با دستورالعمل های قانونی موجود منطبق باشد. UIA همچنین می تواند توسط معاملات با ارزش و فرستنده های پولی که مایل به تبدیل شدن به دارایی از طریق  BitShares و خارج از آن هستند صادر شود. دیگر موارد استفاده از UIA ممکن است شامل کوپن پاداش، کوپن، ارزهای شخص ثالث، اعتبارات، رسید محصولات، نقل قول های جمع آوری پول، کوپن های ضمانت نامه، اوراق بهادار خصوصی و غیره باشد.

بیت شیرز (BitShares) مبادلات انحصارطلبانه، آزادی و امنیت را به دست مردم منتقل می کنند، از بین بردن اقدامات خطرناک و ناعادلانه مانند اعطای وام های کسری بودجه و نظم بخشیدن به جلو از دیگر امکانات آن هست . انعطاف پذیری BitShares UIA یک گروه متفاوتی از منافع را در جدول ذکر می کند و سود بهره ای بیت Assets ها برای افرادی که در مناطق باثبات زندگی می کنند، امکان ذخیره و نگهداری در پس انداز خود را فراهم می کنند.

پایان بازی برای توکن های BTS این است که به عنوان عدالت در این شبکه سودآور و غیر متمرکز تجارت کنند تا بتواند راه حل های متمرکز موجود برای خدمات مالی پایه را تنها با نرم افزار آزاد و گفتار آزاد به وجود آورد .

دارایی های صادر شده توسط کاربر و برنامه های تقسیم شده
دارایی های دروازه توسط مبادلات ارزشی مبادله شده و فرستنده های پولی که مایل به تبدیل شدن به دروازه ها به داخل و خارج از BitShares هستند صادر می شود.

شرکت ها می توانند سهام شرکت را به طور مستقیم بر روی بلوک های bitshares بفروشند و BitShares UIA را می توان برنامه ریزی کرد تا به طور کامل با دستورالعمل های قانونی موجود سازگار باشد.

دیگر موارد استفاده از UIA ممکن است کوپن های پاداش، کوپن ها، ارزهای شخص ثالث، اعتبارات، رسید های محصول، نشانه های جمع آوری پول، کوپن های ضمانت نامه و بسیاری موارد دیگر باشد.

تمام دارایی های بیتشیرز با ابزارهای مختلفی برای کمک به تسهیل تجارت آزاد مانند معاملات سپرده، چندرسانه ای، آدرس های مخفی و غیره همراه است. نمایندگان به طور موثری اوراکل کلاس اول هستند، به این معنی که تکنولوژی مانند Codius یا Hyperledger می تواند نسبتا بدون دردسر اضافه شود زیرا تقاضا برای انعطاف پذیری بیشتر بوجود می آید.

اعطای اثبات سهام (DPOS)

یک الگوریتم انطباق ظریف برای یک دوره متمدنتر.

بیت شیرز (BitShares) توسط پروتکل اجماع سهام با نشان BTS (حروف کوچک B-bitshares) به عنوان معیار اجماع به دست می آید. طراحی این پروتکل به دنبال به حداکثر رساندن سرعت و کارایی است در حالی که نگه داشتن سهامداران بیت شیرز (bitshares) در کنترل تولید کنندگان بلاک است. DPOS در BitShares اجرا شده است و اجازه می دهد تا بلاک های ۱۰ ثانیه ای به همراه بلاک های فوق العاده ضعیف به لحاظ سرعت ایجاد گردند که به صورت بالقوه می تواند هزاران تراکنش در ثانیه را صورت دهند .

نمایندگان همچنین می توانند نرخ بهره بیشتری را نسبت به آنچه که برای تولید یک گره تولید کننده بلاک لازم است، را دریافت کنند . سهامداران معمولا از این قابلیت برای تأمین بودجه توسعه اکوسیستم بیت شیرز (BitShares) استفاده می کنند.

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب