دیجی بایت (DIGIBYTE)

دیجی بایت یک ارز جدید مشابه دلار , یورو و ین است با این تفاوت که با تکنولوژی پیشرفته دیجیتالی بدون یک قدرت واحد و مرکزی می باشد که می توان آن را مشابه بیت کوین تصور کرد . پلتفرم دیجی بایت به صورت اپن سورس می باشد و همچنین هر فردی می تواند از آن برای پرداخت های امن استفاده کند . برتری اصلی دیجی بایت نسبت به دیگر ارزهای دیجیتال امنیت بالای آن هست و آن نشات گرفته از امن بودن هسته کدها هست .

از دیگر مزایای این ارز دیجیتالی سرعت بالای تراکنش های آن هست و در هر نقطه ای که دسترسی به اینترنت داشته باشید ظرف چند ثانیه می توانید ارسال و دریافت داشته باشید .

در انتقال فیات مانی نظیر دلار از یک فرد به فردی دیگر باید یک نهاد واسط این تراکنش را انجام دهد اما به وسیله دیجی بایت این انتقال به صورت مستقیم بین دو نفر صورت می گیرد و برای تایید صحت تراکنش ها نیاز به قدرت محاسبه سیستم های افراد دارد و همین امر آن را در دسته ارزهای دیجیتال رمزنگاری شده قرار می دهد و بلاک چین عمومی آن این امکان را فراهم می کند که هر فردی بتواند در شبکه آن شرکت کند .

دیجی بایت در سراسر جهان واسط بین خریداران و فروشندگان هست و حتی می تواند در شبکه های مجازی نیز مورد استفاده قرار بگیرد تا به کسب و کارهای قدیمی کمک کند و همچنین باعث جذب مشتریان جدید و جوان نظیر گیمرها شود .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب