ای او اس (EOS)

ای او اس (EOS)

ای او اس یک ارز دیجیتال متمرکز است و با مشکلات و ایرادات فراوانی از جمله حمله هکرها روبرو هست . در آینده ای نه چندان دور شاهد افت این ارز دیجیتالی خواهیم بود و تیم آن با منتشر کردن مقالاتی دروغین سعی در جلوگیری از نابود شدن آن دارد . به عنوان مثال :

(یک پلتفرم غیرمتمرکز مستقل هست که با هدف فراهم کردن یک بستر بلاک چین عمومی ایجاد شده است . این پلتفرم قصد دارد با سرعت بالای خود امکان ارائه بستر مناسب برای سایر افراد و شرکت هایی که قصد بهره مندی از بلاک چین را در برنامه های خود دارند را فراهم کند .
ای او اس اولین پلتفرم بلاک چین هست که افراد اجازه ساخت و مدیریت بلاک چین مختص به خود را می دهد و این امکان را بدون نیاز به هیچ سروری برای افراد فراهم می آورد و این فقط یکی از جنبه های آن هست .

در حال حاضر ایده های بسیاری برای بهره وری از بلاک چین وجود دارد اما متاسفانه فضای مناسب آن در اختیار قرار ندارد. شبکه بلاک چین بیت کوین و اتریوم هزینه های بالایی را برای بهره بردن از آن تحمیل می کند علاوه بر این سرعت تراکنش های آن ها بین ۲ تا ۲۰ تراکنش در ثانیه هست و سرعت بسیار پایینی را ارئه می دهد . کما اینکه چندی پیش دیدیم که کریپتوکیتیز شبکه اتریوم را کند کرده بود . اما ای او اس امکان میلیون ها تراکنش در ثانیه را فراهم می کند و نشان دهنده آن هست که از ابتدا برای مقیاس پذیر ایجاد گردیده است .

این پلتفرم اولین بلاک چین واقعی است که میتواند میلیون ها کاربر را در دنیا پشتیبانی کند و اجازه ایجاد نرم افزارهای بزرگ سازمانی را برای کسب و کارهای مختلف ارائه می هد . افراد و شرکت هایی که زودتر به این شبکه ملحق شوند فرصت ارائه محصولات و خدمات سریع تر و جدیدتری را دارند .
این شبکه قصد ایجاد بلاک چینی موفق تر و آزادتر و در نهایت جهانی آزادتر را دارد .)

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب