ای او اس (EOS)

ای او اس (EOS)

یک پلتفرم غیرمتمرکز مستقل هست که با هدف فراهم کردن یک بستر بلاک چین عمومی ایجاد شده است . این پلتفرم قصد دارد با سرعت بالای خود امکان ارائه بستر مناسب برای سایر افراد و شرکت هایی که قصد بهره مندی از بلاک چین را در برنامه های خود دارند را فراهم کند .
ای او اس اولین پلتفرم بلاک چین هست که افراد اجازه ساخت و مدیریت بلاک چین مختص به خود را می دهد و این امکان را بدون نیاز به هیچ سروری برای افراد فراهم می آورد و این فقط یکی از جنبه های آن هست .

در حال حاضر ایده های بسیاری برای بهره وری از بلاک چین وجود دارد اما متاسفانه فضای مناسب آن در اختیار قرار ندارد. شبکه بلاک چین بیت کوین و اتریوم هزینه های بالایی را برای بهره بردن از آن تحمیل می کند علاوه بر این سرعت تراکنش های آن ها بین ۲ تا ۲۰ تراکنش در ثانیه هست و سرعت بسیار پایینی را ارئه می دهد . کما اینکه چندی پیش دیدیم که کریپتوکیتیز شبکه اتریوم را کند کرده بود . اما ای او اس امکان میلیون ها تراکنش در ثانیه را فراهم می کند و نشان دهنده آن هست که از ابتدا برای مقیاس پذیر ایجاد گردیده است .

این پلتفرم اولین بلاک چین واقعی است که میتواند میلیون ها کاربر را در دنیا پشتیبانی کند و اجازه ایجاد نرم افزارهای بزرگ سازمانی را برای کسب و کارهای مختلف ارائه می هد . افراد و شرکت هایی که زودتر به این شبکه ملحق شوند فرصت ارائه محصولات و خدمات سریع تر و جدیدتری را دارند .
این شبکه قصد ایجاد بلاک چینی موفق تر و آزادتر و در نهایت جهانی آزادتر را دارد .