آیکن

آیکن (ICON)

دنیا بر اساس مرزبندی ها به کشورهای مختلفی تقسیم گردیده و هر یک برای خود ارز و پول رایج خود را برای مبادلات و توسعه استفاده می کنند . فناوری بلاک چین در حال شکستن مرزها و سازماندهی مجدد جوامع دنیاست اما هنوز هم نیاز به یک اکسچنج و صرافی قابل اعتماد برای مبادلات دارند که این منجر به یک قدرت متمرکز می گردد که با فلسفه بلاک چین مغایرت دارد .

ارز دیجیتال آیکن سعی در حل این مشکل دارد . یک پلتفرم غیر متمرکز که هر فردی می تواند به بلاک چین متصل گردیده و به واسطه آن با جوامع مختلف ارتباط برقرار کند و اطلاعاتش را به اشتراک بگذارد . شبکه آیکن می تواند امکانات مختلفی را در اختیار بگذارد از جمله این که ارزهای دیجیتالی مختلف را به یکدیگر تبدیل کرد و پرداخت ها را انجام داد .

به عنوان مثال فردی در یک بیمارستان در یک سوی دنیا مورد درمان قرار می گیرد و شرکت بیمه آن شخص در یک کشور دیگر قرار دارد . پس از درمان بیمارستان سوابق پزشکی این فرد را بر بستر بلاک چین ثبت می کند و اطلاعات فرد توسط شبکه آیکن برای شرکت بیمه ارسال می گردد . شرکت بیمه نیز پس از دریافت اطلاعات آن ها را بررسی و هزینه را محاسبه و پول را از طریق شبکه آیکن برای بیمارستان ارسال می کند . صنایع دیگر نیز می توانند از این روش بهره ببرند. به عنوان مثال سهام بانک ها و تجارت های مختلف و سوابق تحصیلی افراد و خرید ارز دیجیتال اتریوم و …. ایده ها برای بهره مندی از شبکه آیکن نامحدود هستند .

آیکن با نماد انحصاری ICX نمایش داده می شود .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب