سیاکوین

سیاکوین (siacoin)

سیا کوین یا اس آی ای کوین (siacoin) از دسته ارزهای دیجیتال (crypto currency) نوظهور می باشد . این ارز که از دسته ارزهای با پلتفرم غیر متمرکز می باشد بر پایه ی سیستم بلاک چین کاملا خصوصی (blockchain) طراحی شده است . این ارز با سیستم اثبات کار برای پاداش یا اصطلاحا proof of work کار می کند و یک شبکه غیرمتمرکز همتا به همتا جهت ذخیره ابری اطلاعات با هدف کاهش هزینه و بهبود امنیت می باشد . سیا کوین اطلاعات را رمزگذاری و به بخش های مختلفی تقسیم و در یک شبکه غیرمتمرکز توزیع می کند . کاربران تا زمانی که تمام کلیدها را در اختیار داشته باشند مالک تمام اطلاعاتشان هستند و هیچ دولت و شرکتی امکان دسترسی به آن اطلاعات را ندارد . فضای ذخیره سازی سیاکوین بسیار ارزان تر از سایر سرویس های ابری ذخیره اطلاعات می باشد . این شبکه غیرمتمرکز به طور میانگین ۱۰ برابر ارزان تر از سایر سرویس ها می باشد و قسمت کوچکی از اطلاعات کاربران را در ده ها نود و گره ذخیره می کند و میزبان کامل و مناسبی برای کسب و کار کاربران است و حداکثر امکانات را با حداقل هزینه برای کسب و کار افراد فراهم می کند . کابران می توانند با اطمینان اطلاعاتشان را در این شبکه ذخیره کنند .

از آنجا که سیستم های ذخیره اطلاعات سنتی امنیت مناسبی ندارند و به احتمال زیاد خبر هک شدن برخی از آن ها را شنیده اید . سیاکوین با رمزگذاری فایل ها و توزیع آن ها بین چندین گره امنیت بالایی را فراهم می کند و هک شدن ان ها تقریبا غیرممکن می باشد . در حال حاضر سرویس های ذخیره سازی ابری اطلاعات بسیار محبوب هستند و افراد زیادی تمایل به استفاده از فضای ابری دارند اما گاها هزینه زیادی را برای آن ها در بر دارد اما سیاکوین به شما یک ترابایت فضای ذخیره با هزینه اشتراک ماهانه ۲ دلار ارائه می دهد که در کنار امنیت بالا بسیار مقرون به صرفه می باشد .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب