ترون (tron)

ترون یک ارز دیجیتال بر بستر بلاک چین به صورت غیر متمرکز می باشد که با هدف گسترش سرگرمی و تفریح برای افراد بر بستر بلاک چین ایجاد گردیده است . ترون بدون محدودیت امکانات ویژه ای را برای دانلود و آپلود موزیک , فیلم و تصویر و ….. بدون محدودیت در اختیار کاربران می گذارد . کاربران این کوین می توانند با نشر محتوا ارز دیجیتال ترون را به عنوان پاداش دریافت کنند . هم چنین اخیرا ولت موبایل این ارز دیجیتالی امکان تشخیص چهره و اثر انگشت را به تنظیمات امنیتی خود اضافه نموده است .

بیشتر بخوانید

خلاصه اتفاقات هفته اول جولای ۲۰۱۸

خلاصه اتفاقات هفته اول جولای 2018 کوین بیس(Coinbase) پروژه خیریه خود را آغاز کرد براون آرمسترانگ، یکی از بنیانگذاران کوین بیس (Coinbase) ، پروژه جدید خیریه خود را با هدف ارائه خدمات مالی بدون بانک آغاز کرد . این پلتفرم که به نام…

کیف پول ترون

کیف پول ارائه شده که اصطلاحا به آن ولت اختصاصی ترون می گویند و مختص ارز دیجیتالی ترون و کلیه توکن هایی که توسط شبکه ترون پشتیبانی می گردد می باشد .

آکادمی جادویی

آکادمی جادویی (majic academy) یک نرم افزار غیرمتمرکز می باشد که بر پلتفرم بلاک چین ارز دیجیتالی ترون (TRON) قرار داده شده است و نقش یک تبادل کننده ی دارایی های بازی های مختلف را بین گیمرها و کاربران آن ها را بر روی این پلتفرم دارد .

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه کاربری استفاده می کند. به طور پیش فرض ما شما را با این کار موافق می دانیم، اگر بخواهید می توانید این را لغو کنید. قبول کردنادامه مطلب