ارز دیجیتالی ین

ارز دیجیتالی ین

گروه اینترنتی موسوم به GMO در حال راه اندازی یک استیبل کوین معادل ین (واحد پول ژاپن) برای سال ۲۰۱۹ میلادی می باشد . بر اساس گزارشی که در ۹ اکتبر منتشر گردیده است واحد IT ژاپن آماده راه اندازی یک پایدار کوین یا ارز دیجیتال با ثبات برای ین می باشد .

همان طور که می دانید استیبل کوین ها کوین های پایدار می باشند و همواره قیمتی معادل با مقداری واحد دارند …. همان طور که اخیرا پس از تتر بحث دلار حقیقی و دای مطرح گردید که مقدار واحدی معادل یک دلار دارند . از آن جا که مارکت ارز دیجیتال با نوسانات شدیدی همراه هست دولت ها برای مجاب کردن مردم در تلاشند تا با استیبل کوین ها ریسک های بازار را کاهش دهند . قطعا در آینده ای نزدیک ارزهای دیجیتال جایگزین سیستم مالی و پولی فعلی خواهند شد .

مطالب مرتبط

سایدچین

سهام داری

استیبل کوین قرار است پس از در دست گرفتن بازار داخلی ژاپن بازار آسیا را در سال ۲۰۱۹ در اختیار بگیرد . قرار است این کوین وابسته به بورس اوراق بهادار ژاپن باشد و به پشتوانه آن وارد مارکت کریپتو کارنسی شود .

همچنین این شرکت از سال ۲۰۱۷ نیمی از حقوق کارمندان خود را با بیت کوین پرداخت می کرده است و تجربه بلند مدتی در این خصوص دارد .

این خبرها خود بیانگر این هست که شرکت های قدرتمندی در حال ورود به این مارکت هستند و پشتوانه خوبی را برای استیبل کوین ین خواهند ساخت . این شرکت که خود در زمینه مبادله ارزهای رمزنگاری و استخراج فعال هست با یک استیبل کوین می تواند ثبات قیمت را تضمین کند و معاملات اوراق قرضه را پشتیبانی کند . همچنین این شرکت سعی دارد در فعالیتی مشترک یک بانک آنلاین مبتنی بر بلاک چین راه اندازی کند . بانک آنلاین اینترنتی می تواند سرویس ها و خدمات را برای نقاط دور افتاده و مرزی از طریق شبکه بلاک چین فراهم کند . همچنین GMO تضمین کرده است که شکاف پرداخت های بین المللی را از این طریق پوشش دهد . اگر این بانک اینترنتی شکل بگیرد می تواند امنیت بسیاری از موارد را در ارزهای دیجیتال حفظ کند زیرا همانند یک بانک مکانی هست برای نگه داری پول .

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.